Vah başımıza gelenler :(

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
geçmiş olsun. dalgınlık olmuş sanırım. abimin bir arkadaşı da öyle çöp arabasına çarpmıştı baya da hasar olmuştu arabada. sizi yine uyaran biri olmuş.

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kusura bakma gecmiş olsun umarım kotu bir durum yoktur da yaptıgınız cok komik bi durum ya sensor var diye aynaya arkaya bakılmaz mı???

ya bir anda oldu valla :) ben radyoyu karıştırırken arkadaşta kafa bir alemlerde vurduk işte :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Sizlerle arkadaşımla bugün yaşadığım acı bir tecrübeyi paylaşmak istiyorum;

Bir arkadaşın Opel'i ile uzun aramalardan sonra rampa bir yerde bulabildiğimiz park yerine aracımızı parkedelim derken,arkadaş "zaten yokuş aşağı,boşa alırım,sensör uyarınca dururum" düşüncesiyle aracı rampa aşağı geri geri boş viteste bıraktı.Meğer bu "park sensörü" denen meret boş viteste aktif hale gelmiyormuş :( Siz arkadan park sensörünün uyarı sesi yerine bize "DUUUUR!" diye gelen diğer sesin ne olduğunu tahmin edin artık...

Aman dikkat edin,park sensörünün sadece geri vitese aldığımızda aracımızda aktif hale geldiğini unutmayın !!!

Geçmiş olsun, arkadaşınız baya acemiymiş. Nasıl bilinmez park sensörünün geri viteste aktif olduğu!!!

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bir anda oldu valla :) ben radyoyu karıştırırken arkadaşta kafa bir alemlerde vurduk işte :D

karlı bir kıs gunu arka camın tamamen kapalı olması yan koltuktaki kardesimin "arkada araba var mı" soruma kapıyı acmaya tenezzul etmeyip "yoktur herhalde" demesi uzerine gelen catırtı ve alarm seslerini cok iyi bilirim :D onemli bi şey olmasında hatırası anısı kalır hatırlar benim igbi gulersiniz sonra :)