V6 CDti GTS Vectra :)

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle ellerine sağlam abi süper olmuş çalışmaların. Rica etsem yalıtım malzemelerinin linkini atar mısın bende alıp yapmaya çalışacagım..

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam mesaj kutunuz dolmuş sanırım. özelden yazamadım. numaramı vereyim. siz beni arayın.
532 709 76 99
osman

Şuan için o şekilde bir plan yok ancak Eylül - Ekim gibi belki satabilirim.

Aracın durumu şuan eşsiz temizlikte diyebilirim. Her vidasına kefilim çünkü hepsi elimden geçti. Temiz ve kaliteli bir makine oldu gibi. Ufak tefek bir kaç işi var. Malum 12 yaşında ve biraz gümrükte beklediği için ama satarsam değerini bilen biri alsın isterim çünkü değer hak edecek bir makine oldu :D

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam sesim geliyor mu :)
hem konuşalım. hem uzmanlığınıza da ihtiyacım var. bir kaç soru da sormak istiyorum. üstte numaramı yazdım. ararsanız çok sevinirim.

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resmen konu kapandı yaw :)
hocam sesimiz geliyor mu

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükrü hocam cid interface projeniz gelecekmi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
resmen konu kapandı yaw :)
hocam sesimiz geliyor mu

Geliyor ancak sizi neden aramam gerekiyor orayı pek anlayamadım ? Bu şekilde bir arama yapmayı düşünmüyorum doğal olarak.

Şükrü hocam cid interface projeniz gelecekmi

Sanırım bir terslik olmazsa Haziran ortası elimizde olacak. Bir adet Astra GTC var ona , bir adet Astra H 2.0T var ona ve benim araca parçalar geliyor. :rakir:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende düşünüyorum interface ama fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz mümkünse bende almak isterim tabi sipariş için çok geç kalmadıysam

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Abi bende düşünüyorum interface ama fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz mümkünse bende almak isterim tabi sipariş için çok geç kalmadıysam

Fiyat 200-250 Euro civarı montajsız fiyat çünkü Üretici sadece adresinize ürünü yolluyor. Ben tedarik etmiyorum iletişim adresini veririm size kendiniz tedarik edersiniz ben yapılacaklar konusunda sonsuz destek veririm . Beraber alırsak iskontodan faydalanmanız mümkün olur .

Ayrıca an itibari ile aracın çalışmayan hiç bir donanımı kalmadı . Fabrikadan yeni çıkmış gibi [emoji2]

Tpms aktif oldu, eski sahibi iptal ettirmişti beyinden .

f1616047bf890dbccf2a4bd79eba6c93.jpg

Buda tüketim verisi olsun . Ankara dönüş İstanbul istikameti , 140-150 civarı sürdüm . Ara ara gazlamalı [emoji39]

5dca5a2668cc599800803d7a38520dd3.jpg

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
ev işini hallettikten sonra garajımda yapmak istediğim proje tam olarak buydu. bu kadar tesadüf olur :)

Hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız binmek nasip olur inşallah. Tam donanımlı evladiyelik bir araç olmuş.

edit : 2CR Garage' da gözümden kaçmadı değil. Kaliteli iş olmuştur. Ümitten kaçmaz :)

Son düzenleme: