V6 CDti GTS Vectra :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.ayarı birçok vectracı biliyordur şöför tarafından tuş kombinasyonu ile ayrlanıyordu.de diğer ayarları ilk defa duydum tech2 ilemi yaptınız

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
1.ayarı birçok vectracı biliyordur şöför tarafından tuş kombinasyonu ile ayrlanıyordu.de diğer ayarları ilk defa duydum tech2 ilemi yaptınız

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ilk işlemi de tech2 ile yaptım . Yani hepsi tech2 ile aktif edildi . Videoları atacağım ilk fırsatta .

Bir ufak iç çekim ...

6663583a926813e7ae9924c645614c5b.jpg

Bugün de aracın kapı izolasyonlarını paylaşmak istiyorum . Vectra çok çok iyi izolasyona sahip ama yapınca daha da bir güzel oldu ...

https://vimeo.com/163160151

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk işlemi de tech2 ile yaptım . Yani hepsi tech2 ile aktif edildi . Videoları atacağım ilk fırsatta .

Bir ufak iç çekim ...

6663583a926813e7ae9924c645614c5b.jpg

Bugün de aracın kapı izolasyonlarını paylaşmak istiyorum . Vectra çok çok iyi izolasyona sahip ama yapınca daha da bir güzel oldu ...

https://vimeo.com/163160151
maşallah diyelim nazar değmesin. geçen hafta aracıma geri görüş aynası ve kamera taktım.montaj yaparken görenler çok güzel olmuş, nasıl yapıyorsun kendi kendine vallahi şaşırıyorum diyip durdular. kamerayı taktıktan bir saat sonra araba stop etti çalıştıramadım. akü sök tak yapınca arıza silindi ve çalıştı. velhasıl krank devir sensörü bozulmuş. değiştirdim düzeldi. sonra başka arkadaş gördü aynada ekran olması çok hoşuna gitti. aaaa ne güzelmiş diye tepki verdikten sonra araç bilgi ekranını tutan tırnak kırılıp ekran içeri doğru düştü. mecbur komple konsolu söküp tamir ettim. ortada hiç arıza yokken nazardan uğraşıp durdum bir haftadır. şimdi görenlere imrenmesinler diye hiç memnun değilim diye söylüyorum. şuanlık sıkıntı yok :)
araç ile uğraşmayı seven birisi olrak her koyduğunuz resmi, işlemi maşallah diyerek takip ediyorum. konuyu takip edenlere de maşallah demeyi unutmamalarını hatırlatmak için bukadar uzun uzadıya yazdım.
paylaşımlarınız çok güzel devamını bekliyoruz
"MAŞALLAH"

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
maşallah diyelim nazar değmesin. geçen hafta aracıma geri görüş aynası ve kamera taktım.montaj yaparken görenler çok güzel olmuş, nasıl yapıyorsun kendi kendine vallahi şaşırıyorum diyip durdular. kamerayı taktıktan bir saat sonra araba stop etti çalıştıramadım. akü sök tak yapınca arıza silindi ve çalıştı. velhasıl krank devir sensörü bozulmuş. değiştirdim düzeldi. sonra başka arkadaş gördü aynada ekran olması çok hoşuna gitti. aaaa ne güzelmiş diye tepki verdikten sonra araç bilgi ekranını tutan tırnak kırılıp ekran içeri doğru düştü. mecbur komple konsolu söküp tamir ettim. ortada hiç arıza yokken nazardan uğraşıp durdum bir haftadır. şimdi görenlere imrenmesinler diye hiç memnun değilim diye söylüyorum. şuanlık sıkıntı yok :)
araç ile uğraşmayı seven birisi olrak her koyduğunuz resmi, işlemi maşallah diyerek takip ediyorum. konuyu takip edenlere de maşallah demeyi unutmamalarını hatırlatmak için bukadar uzun uzadıya yazdım.
paylaşımlarınız çok güzel devamını bekliyoruz
"MAŞALLAH"

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne çektim ben bilirim bu nazardan :(

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Hafif bir sanatsal çalışma olduğu doğrudur .

Market poşeti tadında bir yalıtım vardı , D segmenti bir canavara yakışmıyor ...

98123eefe52d22032dbef28c0c816718.jpg

Söktüm hemen onu ... temizledim tozu pisliği :

463183866cf62da6633e8f08b3b00902.jpg

Sonrası ise daha önce bahsettiğim uygulama Bitüself + Firex . İç sac ve dış sac ayrı ayrı ...

fdbcbd2fb127c61b1767bfa65725a76d.jpg

Tabiii ki fark anlatılmaz yaşanır .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dağıttıracaksın abi bana 307'yi komple :D ondada bu market poşetinden var :D
neyse sakin olayım ben :D

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükrü abi ben konuyu yeni görüyorum. Tek kelime ile maşallah. Kazasız belasız güzel günlerde kullan :)

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asıl bombayı ben patlatayım hocam. satıyonuz mu :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
asıl bombayı ben patlatayım hocam. satıyonuz mu :D

Şuan için o şekilde bir plan yok ancak Eylül - Ekim gibi belki satabilirim.

Aracın durumu şuan eşsiz temizlikte diyebilirim. Her vidasına kefilim çünkü hepsi elimden geçti. Temiz ve kaliteli bir makine oldu gibi. Ufak tefek bir kaç işi var. Malum 12 yaşında ve biraz gümrükte beklediği için ama satarsam değerini bilen biri alsın isterim çünkü değer hak edecek bir makine oldu :D