Uzun yolda bacaklarda ağrı

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzun yolda bacaklarda ağrı

Bu konuda Corsa daha rahat, aynı zamanda Astra Sport ların da koltukları daha iyi kavrıyor.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yüksekli sırt ve direkisyonu ayarlamanız gerekli.
Ben boddruma gidip gelmiştim. Ev geldiğimde sadece uykum vardı birde boynum ağrımıştı. :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ağrının sebebi büyük ihtimalle sürüş pozisyonudur daha öncekı aracımda uzun yol yaptıgımda belımın agrısından 1 gün yatıyordum resmen aracımın otomatık olmasına rağmen fakat astramın manuel olmasına ragmen aynı mesafe yolculuklarda Allah'a  şükür rn küçük bir agrı bıle hıssetmıyorum sürüş konforu acısından araclarımın 10 numara.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bu ağrının sebebi büyük ihtimalle sürüş pozisyonudur daha öncekı aracımda uzun yol yaptıgımda belımın agrısından 1 gün yatıyordum resmen aracımın otomatık olmasına rağmen fakat astramın manuel olmasına ragmen aynı mesafe yolculuklarda Allah'a  şükür rn küçük bir agrı bıle hıssetmıyorum sürüş konforu acısından araclarımın 10 numara.

Aracımdan çok memnunum genel olarak konforu vs gerçekten çok iyi ama var bi sorun, mesela bmw lerdeki gibi pedallar biraz daha derine konumlandırılsaydı sanırım böyle bi sorunum olmayacaktı, 2 bi ihtimal bendi bi ergonomi problemi var :)