Üzücü ama Resim herseyi Söylüyor!!

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra elbette sağlam arabadır fakat arkadan çarpmalarda çarpan aracın daha çok hasar aldığı gibi bir gerçek var..Nedendir bilmem..Abimin 407'ye arkadan bir connect çarptı,arabadan indik connecte bir baktım araba dağılmış..407'de yeniydi kıyamıyorum bakmaya acaba ne hale geldi şimdi canım araba diye..Bir baktım plaka düşmüş birde tampon çatlamış köşelerden..Yani bir kaç örneğede rastladım bu şekilde..Arkadan çarpanın hiç şansı yoq..

golgeldusler_33

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.ama avensis bu hale nasıl geldi anlamadım.vectranın tamponda hiç oynama olmamış gibi duruyor...avensisin o halini görünce şaşırmamk elde değil.ne bir fren izi nede vectrada bir deformasyon yok.eminsiniz değilmi bu avensisin size çarptığına.

Son düzenleme:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, çakma kaza yapmadınız değil mi? :D hani avensis de tamponda bir şey yok ama kaput ve farlar gitmiş ? nasıl olmuş :):):)

ne yalan söyleyim aynı şeyleri bende düşündüm.. avensisin tamponu,çamurluğu sağlam ama kaput geriye doğru baya baya kaymış.

sanki kendinden yüksek bir araca arkadan girmiş gibi.. yada vectraya hızlıca girince, altına girmiş ve kaputu yamultmuş.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benm arabada bu kadar sağlam mıdır? hemen gidip yarın deneyeceğpim:p bu arada geçmiş olsun.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız ben anllattıklarınızın tersine şahit oldum...Servisle eve gidiyordum iş çıkışı.Işıklardaki arabalar öyle bir kuyruk oluşturmuşki virajı dönen önündeki arabaya çarpmamak için bütün hünerlerini sergiliyorlardı...Yalnız ikisi dışında..Virajı dönüpte zor duran 2003 model Civic e,aynı virajı dönen ama duramayan Fabia arkadan yapıştırdı..Bizde onların arkasında zor kurtardık....Manzara ilginçti..Bende sizin gibi düşünmüştüm...Arkadaki haşat olmuştur diye..İlk olarak Civic in arkasını gördük....Durum içler acısı..Bagajın yarısını almış Fabia..Dedikki Fabia ne halde kimbilir...Birde baktık ki Fabia'nın plakasının bir ucu yere sarkmış öylece duruyor...Sapasağlam..Fabianın tek masrafı tampona plakayı yeniden sağlam bir şekilde takmak için bir vida...İlginç...

Sanırım Japonlara güvenmemek lazım...

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadakı arac sen olsaydın meganın basına gelen senın arabanın basına gelırdı cunku fren yapınca araaac ondekı aracın altına gırıyor ve kaputu katlıyor vectra megaan farketmez arkadai araaclar hep cok hasar alır

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız ben anllattıklarınızın tersine şahit oldum...Servisle eve gidiyordum iş çıkışı.Işıklardaki arabalar öyle bir kuyruk oluşturmuşki virajı dönen önündeki arabaya çarpmamak için bütün hünerlerini sergiliyorlardı...Yalnız ikisi dışında..Virajı dönüpte zor duran 2003 model Civic e,aynı virajı dönen ama duramayan Fabia arkadan yapıştırdı..Bizde onların arkasında zor kurtardık....Manzara ilginçti..Bende sizin gibi düşünmüştüm...Arkadaki haşat olmuştur diye..İlk olarak Civic in arkasını gördük....Durum içler acısı..Bagajın yarısını almış Fabia..Dedikki Fabia ne halde kimbilir...Birde baktık ki Fabia'nın plakasının bir ucu yere sarkmış öylece duruyor...Sapasağlam..Fabianın tek masrafı tampona plakayı yeniden sağlam bir şekilde takmak için bir vida...İlginç...

Sanırım Japonlara güvenmemek lazım...

Fabia'nın tamponlar değişik biraz, dıştaki plastik çok esnek darbeden sonra tekrar aynı şeklini alıyor ama içteki paneli çelik v.b ne varsa darbenin şiddetini oradan anlayabilirsiniz.
Nerden biliyorsun dersen taksi çarpmıştı bizim eski Fabia'ya sıkışık trafikte baktım arkada bişey yok devam ettim, hatta unuttum kanala girdiğinde galiba görmüştüm içteki şasedeki darbeyi :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah o Vectra'daki tamponlar yok mu:) Geçmiş olsun

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimde opel farki belli oluyor, kim ne derse desin.
arka aracin burnu on aracin tamponunun altina dahi girse. kaputdaki egilime bir bakin, o kaput metal, vectra tamponu plastik, kirilmamis bile.