Uzaktan kumanda ile parkların yanması!

laruno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2011 Astra H "classic 3" lerde uzaktan kumanda ile kapılar açıldığında sadece arka plaka aydınlatması yanıyor. (fabrika çıkış haliyle)
Ben aynı zamanda park lambalarının da yanmasını istiyorum, özellikle gece iken.. Devreleri bilen bir elektrikçide ayarlanabilir diye düşünüyorum. Nasıl ve nerde yaptırabilirim? bir de bu özelliğin far sensörü ile sadece gece çalışmasını sağlayabilir miyim? Bu konuda bilgisi olan, araçlarına bu tarz bir özellik katan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum ;)
sevgiler.

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar sitede devresi verilmişti fallow me olarak aratırsanız bazı arkadaşların verdiği farklı devreler bulabilirsiniz

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hls alin en uygunu o alet ve en gucenlsisi arabaniz tesisatini fazla elletmeyin bence

laruno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ankarakazan: Evet, "follow me" ile ilgili devreleri duymuştum. Biraz daha araştıracağım;) teşekkür ederim..

@astraopc: hls dediğiniz bir parça mıdır? Tam olarak bilemiyorum.. Ben de dediğiniz gibi fazla kurcalatmak istemiyorum, bu ısı daha onceden yapmış birini bulursam yaptıracağım ancak.. Teşekkür ederim..