uzaktan kumanda çalışmıyor

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g aracımın anahtarı ışıkları yandığı halde uzaktan kapıları kumanda etmiyor. senkronizasyon yaptığımda da hiçbirşey değişmiyor. bu sorunu nasıl çözerim. anahtarcılara mı yoksa servise mi gitmeliyim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu sorunu ben 2-3 gün önce yaşadım kumanda ışığı yandığı halde kapı camıyor kapatmıyordu bende ne oldu diye düşünürken pil aldım ama dandik bir pilmiş sorunum devam etti içimden bir ses oriinal bir pil al diyordu ve yeni kaliteli bi pil aldım philips cr 2032
5 tl aldım sonrada anahtara araca tekrar tanıttım yani yarım kontakta kapatma tuşuna 3-4 saniye basılı tut aracın kilitleri kapatıp acacak ve tanıtma işide bitmiş olacak ve kumandanı tekrar kullanmaya başla bu hepsi bu kadar
dikkat edeceğin tek şey pilin kaliteli bir pil olsun philips öneririm .

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pil değişimini bende yaptım ama senkronizasyon yapmadı kontak II konumunda 20 saniyede basılı tutsam durum değişmiyor

Savage

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtarı açın yani oncelikle anahtarı düğmelerin olduğu bölümden ayırın. Sonra açma kapama butonlarının olduğı kısmı açın pilin yerlestigi kucuk bir elektronik devre var bu devreyi yerinden çıkararak pilin ters tarafından kontrol edin pilin yerlestirildigi bölümün bacakları kart ile teması var mı? Eger bir bir temassizlik çatlak falan goruyorsaniz lehim yapan bir yer bulun tv tamircisi falan olabilir lehim yaptirin. Benim basima gelmisti belki benzer bir sorun yasiyorsunuzdur diye analattim. Kolay gelsin.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar yanımda değil akşam bakacağım umarım böyle bir sorun vardır da çözülür.

ahmetsag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba kardes .anahtarı kontaga tak sonra bı kademe cevır kntagı 5 sn kadar bekle acma kapama tusuna bas kumandan calısacak arada oluyo boyle kumandayı yenıden tanıtmak gerekıyo

ahmetsag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calısmazsa ever yenı pıl tak sonra bıdaha dene

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pil değiştirirken 30 sn de değiştirmeniz lazım değilse senkronize etmeniz gerekir

gogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MERHABA;
OPEL ASTRA ARACIM ARAC CAMLARI ACIKKEN KUMANDA ILE KILITLEME TUSUNA BASILI TUTTUGUMDA CAMLAR KAPANIYOR FAKAT AYNISINI aracı acarken yaptıgımda, ılk basılı tutmamda kapılar acılıyor, tekrar basılı tuttugumda bagaj kapagını acıyor. Fakat bır turlu uzaktan camları acamıyorum bılgısı olan var mı?Farklı bir ayar mı yapmam gerekiyor?