uygun mu sizce???

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar angel halkaları 4 lü takımı 35 ytl.İçini boyamak için gereken boya 15 ytl.Silikon ve diğer ufak malzemeler de 10 ytl olsa toplam 60 ylt masrafı var.Fakat ustalık gerektiren bi iş olduğu doğru.Ama yine de bence çok istemiş.Ben olsam biraz daha ekler far kiti alırım

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Arkadaşlar angel halkaları 4 lü takımı 35 ytl.İçini boyamak için gereken boya 15 ytl.Silikon ve diğer ufak malzemeler de 10 ytl olsa toplam 60 ylt masrafı var.Fakat ustalık gerektiren bi iş olduğu doğru.Ama yine de bence çok istemiş.Ben olsam biraz daha ekler far kiti alırım
+53

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
abicim senin dediğin bu 4 lü angel halka neon mu yoksa led limi bizim burda pahalı eger neonsa ordan alabilme sansımız varmı

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
abicim senin dediğin bu 4 lü angel halka neon mu yoksa led limi bizim burda pahalı eger neonsa ordan alabilme sansımız varmı
ewt yaa samsun paris gibi istanbulun iki katına alıyoz böle şeylerii bende ucuz almak istiyom bi çaresi yokmu bunuuun

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ark lar ben alıcam 514 istiyolar fon arkası siyah angel eye lara benmi kazıklanıyorum yani

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:
ya ark lar ben alıcam 514 istiyolar fon arkası siyah angel eye lara benmi kazıklanıyorum yani
sen farları toptanı alıyon yoksa sadece orjinal farların içine neon halkamı yaptırıyon?? eğer neon halkası taktırıyplarsa bayaağı fazla demişş

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merivayı satıp astra g alacaksın o zaman