uygun mu sizce???

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cumartesi akşam samsunda bi modifiyeciye gittim neon angel+far içlerini siyaha boyama+sahte xenon=225 ytl dedi fiyat nasıl uygun mu yoksa adam abartmış mı fiyatı?? yardımcı olursanız tam süper olcak...

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ben samsunluyum sen kime gittini sole ben sana uygun mu deil mi solim

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya corsa icin cift angelli 450 sıfır orjın far seninkinn piyasasını bilmiorm ama ben 450ye orjını alırım...
ama daha cok varsa mantıklısı böle yaptırmak

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
abicim ben samsunluyum sen kime gittini sole ben sana uygun mu deil mi solim
ya işin tersliği adını bilmiomm ama nerede bilmiomm:eek: ama eski otogarın arkasına doğruu hatta sahibinin hondası vaar sanırımm böle büyük biyer ama şöle diyim ana yoldan saayi yoluna girion ordan da michelin'in o aradan dümdüüz gidionn bi süre solda kalıoo

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim angel halkaları 50 ytl civarında 2 cift angel alsan 100 ytl yapar 20 ytl de beyaz yanan farlar yani sana farların içini boyamaya 100 lira demiş bence pahalı ve bu fiyatı verse verse tunç vermiştir bence elinden geliosa farları sök içini kendin boya ve netten angel halkaları al kendin tak cok cok daha uyguna gelir

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm anladım abi eren abi dükkanın adı elif tuning olması lasım modifiyeli kırmızı bi honda jazz ı var

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
abicim angel halkaları 50 ytl civarında 2 cift angel alsan 100 ytl yapar 20 ytl de beyaz yanan farlar yani sana farların içini boyamaya 100 lira demiş bence pahalı ve bu fiyatı verse verse tunç vermiştir bence elinden geliosa farları sök içini kendin boya ve netten angel halkaları al kendin tak cok cok daha uyguna gelir
ewt ewt tunç tmm o verdi sağoll senin dediğin yeri aricam sağolasın

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bana sorarsan elinden geliosa kendin yap cünkü yazık o kadar para verilmez yaaa ama eren abiyi bulursan o belki biraz daha uygun fiyat verebilir onu da tunç sorabilirsin yerini