Kendi Angel'inizi Kendiniz yapın

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım çok soru soruyoruz. Ama şu boyayı araç boyası satan yerlerde bulabiliriz herhalde dimi? Marka olarak şu veya bu denilebilecek bi marka var mı??

Dostum bizim kullandığımız boya çok iyiydi.markası transparent diye bişeydi ve 16 ytl ye almıştık.Kuruması çok kolay ve iyi kapatıyo.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğe Saygi Bence Bu Is Iyi Olmus Bulus Cok Guzel Elinize Saglik...ama Ters Yonlerinide Dusunmek Lazim Biirncisi Silikon Iyi Cekilmediyse Su Alabilir Eger Icide Buhar Yaparsa Sicaklikla Birlikte Boya Kavlaya Bilir Bunlarda Var...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğe Saygi Bence Bu Is Iyi Olmus Bulus Cok Guzel Elinize Saglik...ama Ters Yonlerinide Dusunmek Lazim Biirncisi Silikon Iyi Cekilmediyse Su Alabilir Eger Icide Buhar Yaparsa Sicaklikla Birlikte Boya Kavlaya Bilir Bunlarda Var...

Haklısın dostum.İyi kapatmazsanız sorunlar oluşur.Ama biz çok dikkat ettik silikonu çekerken.Tamamen emin olmadan da kapatmadık.Buhar yaparsa sonuçları kötğ olur.Bir daha tamponu indirip silikonu sorunlu bölgeyi tekrar silikonlamak gerekir.Dikkat etmek lazım :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara bişey olmuşta yapmaya yetenek lazım:)bende yok açıkçası:)

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş bilenin işte! valla helal olsun.Benim Omega ya olmaz herhalde.:(

Marşan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok zor is ii basarmışsınız