üyelik/Nasıl üye oldunuz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan haluk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tesadüfen karşılaştım bu siteyle

Opel marka araba alınca internetten arama yaparak böyle bir sitenin olduğunu farkettim. Arabam hakkında kafama takılan bilgileri forumdaki arkadaşlarla paylaşmak ve onların bilgilerinden faydalanmak için üye oldum.

google dan

yaklaşık 3 sene önce babam bi araba denk getirmiş çok ucuza...Astra gsi dedi...Ne baba öle dedim..ben 306 istiyorum ya da 320..Baya stres olsam da fayda etmedi.. Neyse Babam aldım oğlum nedersen de dedi...Ben İst. dayım o Konya da tabi..Sonra oturdum netin başına Araştırdım...neymiş bu gsi ın 96 model olanları diye..o sIRALAR OPELİMLE TANIŞTIM..Serkan sağolsun acaip ilgilenmişti...Kırmızı motor ecotec motor derken ( alındığında sfi dan filan bi haberim tabi) Geldik bugünlere DAR 47 ve opelim.net

bizim burda bi vectra vardı... yan kapısında (opelim.net) yapıştırmasını gördüm. merak ettim bi bakayım dedim.. siteyi çok beğendim ve üye oldum :D

8 senedir opel vectra kullanıyorum tam bir opel hastasıyım evime bilgisayar aldığım gün üye oldum

ilk emre tanıttı bana bu siteyi, opel almaya karar verincede arabam hakkında bilgi almak için geldim. inşallah güzel bir dostluk ortamı oluştururuz...

Geri