Üyelik iptalinin sebepleri

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üyelerin üyeliğini iptal etmelerinin belirli bir sebebi var mı arkadaşlar?
A)Sıkıldıkları için
B)Beklentilerini karşılamadığı için
C)Yoğun oldukları için
D)Yeterli cevap alamadıkları için
E)Arabalarını sattıkları için

Aklıma başka birşey gelmiyor.

Örneğin bir meslektaş vardı Kayserili idi galiba.Faydalı olmaya çalışıyordu forumda,herkese cevap yazmaya çalışıyordu,hatta opcom cihazıyla bedava hata tespiti falan yapıyordu.Bir anda iptal ettirdi üyeliğini.

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birtakım seylere kızdıkları ya da birtakım davranışlara gücendikleri için olabilir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı nedenleri olabilir yönetime ilettikleri istekleri onaylanmayanlar bile forumdan üyeliklerini sildirdi mesela.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazıları yeni üyelikle devam etmekte...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Bence uyelik aidati cok fazla. Bende biktim her ay Yeliz 'in hesabina 2 kere para yatirmaktan. Bazen nedense kendimi keriz gibi hissediyorum )

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin kendi tercihi sonuçta bilgi paylaştıkca güzeldir zaman içerisinde bir takım olumsuzluklar olabiliyor belkide o yüzden iptal ettirebiliyorlar ben aracı değiştirmeme rağmen halen giriyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok çeşitli nedenleri olabilir, akıllarından geçeni bilemeyiz ama genel olarak taleplerinin karşılanmaması diye düşünebiliriz. Mesela bir üye bana tavır yaparak formun senin olsun dedi. Yolladığı PM de kendisinin üç beş haftalık üye olduğunu, bilgisayar konusunda son derecede donanımlı olduğunu, kendisinin üye tanıtımı yaptığı ama benim nedense bunu bir türlü göremediğimi söyledi. Toplam 11 mesajı vardı, açtığı ve yorum yaptığı konularının/mesajların dökümünü kendisine PM ile gönderdim, o günden beri ne ses var ne de seda.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben eski bir gold üyeyim(gOkO).Haksızlığa uğradığımı düşünüp ki hala öyle düşünüyorum, üyeliğimi sildirdim.Belli bir süre geçince de bu nikle yeniden kayıt oldum.Yönetim bazen kullanıcılar için önemli detayları es geçebiliyor.Gönül ister ki herşey adil olsun ama ne yazıkki olmuyor.Onlarıda anlamak gerek diye düşünüyorum zira forum yöneticiliği meşakatli bir iştir.