Ustalardan Yardim Lütfen

yalçın yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model 104000 km'deki astra aracım benzinli olmasına rağmen dizel gibi çalışıyordu bende ankarada özel bir servise götürdüm usta büyük bir ihtimalle sesin subap iticilerinden geldiğini ve değişmesi durumunda %90 sesin kesileceğini söyledi ve iticileri değiştirdi ama motor da ses aynı şekilde devam ediyor.birkaç gün bekle iticiler alışsın dedi ama ses yine kesilmedi acaba bu sesin nedeni nedir ve tamiratı bana kaça mal olur yardımcı olursanız sevinirim.:help:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence özkal yani burak ın yanına bir git Ankara da o sana yardımcı olur çok bilgili ve efendi bir kardeşimiz

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses rolantıdede varmı?

Son düzenleme:

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu yaptırdığın işler için para ödedinmi diye merak ediyorum.

OpelTeam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atolyebukalemun.com
tam teşhis için duymak gerekir ama tahminim sibop kayıları olabilir ama genede dediğim gibi duymam lazım

yalçın yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ses rölantide daha çok gaza bastıkça ses azalıyor yada motorun gürültüsünden ses duyulmuyor. ısmmzm isimli üyeye cevap:evet bu yaptırdığım şeyler için 160 ytl subap iticisi,75 ytl işçilik 10 ytl hava filitresi 10 ytl benzin filitresi 10 ytl polen filitresi 50 ytl yağ 10 ytl yağ filitresi ücret ödedim. tabiki bunların bir kısmı benim isteğimle değişti toplam 330 ytl ödedim bence iyi bir rakam