Ucakda telefon kullanan magandalar

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dun izlemişsinizdir 2 afganlı MAGANDA, ucakda cep telefonu acık gelmişler ve orada yolculardan cok ben pilotu kınıyorum, Uye oldugu avrupa birliği ucuş güvenliği yasalarına göre pilot hemen alana geri dönüp o 2 magandayı polise vermeliydi. Ama bizimkisi klasik " aman canım 45 dk icin neden uzatayım gecemi "
gibi bir dusunce ile sadece adamları 1 kez uyarmış o kadar. Bu kafayla biz ab e neden giremeyiz, BKZ yıllar oncesi OLACAK OKADAR TV de yayınlanan AB'E GİRERSEK AB'nin HALİ skeci, Almanlar aynen biz gibi yere tkürüp hatunları dövüyorlar, biz medeniyetleşecez derken onları bozuyoruz. İşde bu BANA NE
olayı yüzünden yaşıyoruz bunca kazayı ve grizu patlamalarını.

Bakın kardeşim ABD'de kalp spazmı sonrası arabaya atlayıp hastaneye giderken 2 kırmızı geciyor ve hastaneye gidiyor, 1 hafta sonra eve mahkeme celbi geliyor ve mahkemeye diyorki KALP KRİZİ gecirdim , eldeki doktor raporu felan ve hakim " CALL 911" diyor yani 911 ara, 5000$ para cezası ve 3 ay toplum hizmeti cezası veriyor. İşde bizde de ne zaman
böyle adamlara 5000 tl para cezası verilir o zaman adam olurlar

Onlarda da polis cezayı kesmemişi MOBESE kamerası cart otomatik kesmiş
cezayıi, yani bizde de kamera kesecek ki, rüşvetler ucuşmasın havada.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet dün izledik ama toplumda bir tuaf olmuş orada adamlar sille tokat daldı ama hiç kimse ses çıkarmadı. Pes...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Birçoğumuzun yapısı/ruh hali aşağı yukarı bu afganlılarla aynı değil mi? Birkaç gün evvel bir otobüs şoförü bir vatandaşa "ön kapıdan inme, arka kapıdan in" dediği için öldürülmedi mi?

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o uçak izmire bir tane ADAM getirmiş oda dayak yiyen,gerisi adam kılığında gezen maymun...hala aklıma geldikçe sinirleniyorumm

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsine müstahak...haketmiş alayı kendi gölgelerinden tırsıyolar...5 kişi domuz parande çevirememişler onları orada..

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orada 5 kişi dalcakları kafa göz o zaman anlarlardı analarının hörekelerini.
Otobusteki psikopata denk gelceklerdi bu afganlar, yiyceklerdi bıcagı böğürlerine

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları beşiktaş taraflarında çarşı taraftarlarına yakın bir yerde indirmek lazım:D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serbest bırakılmaları ayrı komedi... uçuş güvenliğini tehlikeye atmaktan versene çok sağlam bir ceza... tut 2 gün nezarette sorgula adam illallah etsin... adalet sistemi bitmiş bu ülkede...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte ülkemmm :D 10-15 kişi oldumu bağırır çağırırlar telefonlar açık uçağa bindiler diye sonra iş icraada gelince baktı kavga dövüş bi adım geri,aradada biri dayak yer oturur :D sonra iş yargıya gider,oda hoş görür :D 2 arkadaşı tebrik ediyorum ara sıra sıkıldıkca yaparlar nede olsa hiç kimsenin bişy dediği yok :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 10 sene kadar önce, elinde odun ile evimize dalan bir adama bir daha girmemesi gerektiğini kendi yöntemimizle öğrettik. Sonucu anlatayım, adam şikayetçi oldu, geceyi nezarethanede geçirdik, ertesi gün parmak izimiz alındı, darp suçundan hakkımızda dava açıldı, işimizden gücümüzden izin alıp mahkemelere gittik, hakimin insafı ile beraat ettik. "Kör gözlü badem gözlü oldu" anlayacağınız.