TÜV Xenona Gecıt Vermedi...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astigmatı olup kendiliğinden kararan dikiz aynaları olmayanlar için güzel bir uygulama..

umarım daha sert önlemler alırlar..

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne güzel bir mantık. Pardon mantık dedim, anlayış :(

sonuçta ortalama ... ortalama olmasada ortalamaya yakın bir yurdum insanı olduğum için anlayış olarak benden daha fazlasını beklemeniz de pek mantıklı değil.
ne yapalım zamanla eğitildikçe örnek insanlarla daha çok karşılaştıkça ve tüv'ün de katkısıyla adam olacağız inşallah .şimdilik henüz apaçi safhasındayız .maalesef
ve sizde ( içinizden küfür etsenizde) benim gibi insanlarla bu toplumda yaşamak aynı trafiği paylaşmak zorundasınız işte bu da işin başka bi maalesef boyutu...
keşke bi filtre olsada beni ve benim gibi insanları o filtreden geçip ülke dışına gönderebilseniz daha güzel olurdu. zamanla o da olur.

Son düzenleme:

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geç kalınmış bir uygulama. Ortalık çakma xenonlarla doldu, değil karşıdan geleni rahatsız etmek kendisi bile önünü zor görüyor. Sonradan tabiki takılır fakat herşeyin bir standardı, uygulama merkezleri ve orjinali olmalı. Sen git oto elektrikçiden çin işi bilmem kaç Kelvin Xenon gece gündüz yak babam yak :)

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zenon seviiiim herkes taksın,hemde sislere.10.000 kelvin'den aşağısı sislerde güzel olmuyor.Herkes park+sis gezsin güzel güzel şöyle :D

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet 2sinde de geçemiyor xenonlu araçta yükseklik ayarı otomatik olmak zorunda ki tümsekte karşıdan gelenin gözünü almasın diye ani tepki veriyor bunu manuel yapmak imkansız olduğu için geçemiyor.

Yıkama sadece xenona zorunlu çünkü ışık mercekten çıktığı ve merceğin çıkışıda küçük olduğu için kirlenince önünü göremessin diye

Yani her halükarda angel ve xenon'ları çıkarıp ampüllere döneceğiz anlaşılan..

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Halkımız çok akıllı, uyanık ya, muayeneye giderken ilk yardım çantasını başkasından alır muayaeneye gider sonra yolda kaldığında bidon, taş maş bişey koyar yola, xenonları söker muayeneye gider sonra tekrar takar, marifetmiş gibi de gece gündüz sileri de açar gezer. Muayaene sonrasında da polis tarafından çakma xenonlarala gezenlerin araçları xenonlar sökülene kadar bağlanması ve ceza yazılması lazım. İnşallah uygulanı bu şekilde.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta ortalama ... ortalama olmasada ortalamaya yakın bir yurdum insanı olduğum için anlayış olarak benden daha fazlasını beklemeniz de pek mantıklı değil.
ne yapalım zamanla eğitildikçe örnek insanlarla daha çok karşılaştıkça ve tüv'ün de katkısıyla adam olacağız inşallah .şimdilik henüz apaçi safhasındayız .maalesef
ve sizde ( içinizden küfür etsenizde) benim gibi insanlarla bu toplumda yaşamak aynı trafiği paylaşmak zorundasınız işte bu da işin başka bi maalesef boyutu...
keşke bi filtre olsada beni ve benim gibi insanları o filtreden geçip ülke dışına gönderebilseniz daha güzel olurdu. zamanla o da olur.

Kimseye yorumlarından veya yaptıklarından dolayı küfretmiyorum, kendimi de ortalama yurdum insanı olarak görüyorum. Kimse farklı değil. Aynı yerde yaşamak zorunda olduğumdan tepkim var. Ben xenonlarla gözümü kör edercesine dolaşanlardan bıktığım için bu uygulamanın MÜKEMMEL bir uygulama olduğu kanaatindeyim. Ama büyük ihtimal uygulama aşamasında kalacak orası ayrı. Bu ülke benim değil öyle bir filtre de ne yazık ki yok. Sadece biraz anlayış istiyorum, karşımdakinin kendini benim yerime koymasını istiyorum. Xenona hayır, patlar ampülleriniz inşallah:D