Türksat Kanallarının Frekansları Değişiyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçen ay yapacaklardı bu işi beceremediler. Bu ay diyorlar bakalım. Yaw inşallah benim alet kendi çözer olayı. Otomatik kanal arama tarama işi var. Ya değilse duman olduk.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen ay yapacaklardı bu işi beceremediler. Bu ay diyorlar bakalım. Yaw inşallah benim alet kendi çözer olayı. Otomatik kanal arama tarama işi var. Ya değilse duman olduk.
Herkeste bu umut var olmazsa yine kaldik uyduculara

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Herkeste bu umut var olmazsa yine kaldik uyduculara

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Uyducuya para vermem onu biliyorum gider sıfır alırım bir tane nasıl olsa 40-50 makineler var ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinemi ya.
ulen lg kendinden uydulu tv'leri düşünün be insafsızlar. arattır diz yeniden kanalları ölüm ölüm. 3 tane lg 1 tane sanyo tv ayarla işin yoksa...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ufff kanal duzenı komple bozuldu:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim makine bugün açtım çalışmadı ve otomatik kanal ara yaptım komple kanallar geldi :D ya değilse yeni bir makine alacak idi.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uydudan nefret ediyorum. anlamıyorum arkadaş uydu karışık bi iş araması düzenlemesi. kablo tv iyiydi bu yönden =)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizimde kanallar gitmiş ne kadar uyduyu güncellemeye çalışsam da çabalar boşaymış kanal sıralama bizi bekler..

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanalların yeni uyduya geçiş işlemi Ramazan ayında yapılacaktı. Televizyon kanallarının talebi doğrultusunda Eylül ayına ertelendi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:51 ----------

yinemi ya.
ulen lg kendinden uydulu tv'leri düşünün be insafsızlar. arattır diz yeniden kanalları ölüm ölüm. 3 tane lg 1 tane sanyo tv ayarla işin yoksa...
Fatih bey LG tv için TTLedit 5.1 programını kullanarak PC'de düzenlenediğiniz kanal listesini TV'ye aktarabilirsiniz.
Samsung TV'ler içinse Channellistpceditor programını kullanabilirsiniz.