turkcell uygulama ve kampanyaları yoksa kazıkları mı demek lazım

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi inşallah istediğin gibi olur diyorum ve biraz mizahi bir yorum yapmak istiyorum affına sığınarak
TÜRKCELLİN GÜCÜ TÜRKCELLİN KAZIK GÜCÜ

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi inşallah istediğin gibi olur diyorum ve biraz mizahi bir yorum yapmak istiyorum affına sığınarak
TÜRKCELLİN GÜCÜ TÜRKCELLİN KAZIK GÜCÜ
:D zaten o reklamı gördüğümde acayip fitil oluyorum durduk yere kendilerinden prodüksiyon yapıyor tukcelliler onlara da hafif şey yapsa turkcell bakalım reklam filmi çekerler mi daha

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip kampanyaları düzenlerken biraz daha duyarlı olmaları lazım ya da şöyle mi demem gerekirdi hizmet etmeye yönelik yapmaları lazım kazıklamaya,söğüşlemeye yönelik değil,gelişmiş ülkelerde bu tarz bir uygulama; yapana ciddi zarar verir sorun şu bizler ne zaman gelişeceğiz,birbirimizin haklarına saygı göstereceğiz misal bazı ülkelerde aldığın birşeyi ödeyemezsen sadece aldığın mala haczi koyuyor bizde neredeyse tüm sülalenin mallarına :D
misal aldığın arabayı ödeyemedin geliyor arabanı alıp gidiyor burada olsa iflahını kesmeden bırakmazlar olmadı yürrüüü cezaevine...
işte adamlarda kanun var hukuk var abi, sen uğraşamıyosun adam gidio hop bi duruşmada işlem tamam hadi bilemedin 2-3
tabi filmlerde izliyoruz böyle ama sanırım gerçekte de öyledir :)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D zaten o reklamı gördüğümde acayip fitil oluyorum durduk yere kendilerinden prodüksiyon yapıyor tukcelliler onlara da hafif şey yapsa turkcell bakalım reklam filmi çekerler mi daha
ben o reklamların gerçekliğine pek inanmıyorum aslında ama söyle birseyde var yurdum insanı tv cıkmak için neler yapmıyorki

bende bu turkcell avantaj paketine geciş yapmıştım ama hep daha fazla ödüyordum sonunda vodafoneye gectim 55 lik pakete yaşasın özgürlük diyorum ve 55 ten bir kuruş bile fazla gelmiyor haa vodafonedede kampanyalar telefon kampanyaları ama bugüne kadar telefon nede başka bir kampanya asla bulaşmadım çok şükür

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte adamlarda kanun var hukuk var abi, sen uğraşamıyosun adam gidio hop bi duruşmada işlem tamam hadi bilemedin 2-3
tabi filmlerde izliyoruz böyle ama sanırım gerçekte de öyledir :)
haklısın aslında iş biraz da bizde bitiyor ama bizleri de senelerden beri koyun gibi alıştırdılar be kardeşim hak hukuk aramak bu ülkede zor gibi bir imaj var işte bu imajı kırdığımız,tabuyu yıktığımız gün insan gibi yaşayabileceğimiz gün olur ülkemin TOKİ si bile gariban vatandaşa ev verirken nasıl yapsam da ZARAR ETTİRSEM,vatandaşın hakkını gaspetsem,nasıl yapsam da tahhüt ettiğim şeyleri yerine getirmesem,eksik yapsam derdine düşmüşken kim gidip de hakkını kimden arayacak ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama ben istesem bu parayı ödemezmişim ya da ödersem hizmeti alırmısım bana tuketıcı dernegının cevabı bu yönde idi adamlara helal olsun para pul gözetmeden herkese yardıma çalışıyorlar...bu vesıle ıle onlar da sonsuz teşekkürler.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın aslında iş biraz da bizde bitiyor ama bizleri de senelerden beri koyun gibi alıştırdılar be kardeşim hak hukuk aramak bu ülkede zor gibi bir imaj var işte bu imajı kırdığımız,tabuyu yıktığımız gün insan gibi yaşayabileceğimiz gün olur ülkemin TOKİ si bile gariban vatandaşa ev verirken nasıl yapsam da ZARAR ETTİRSEM,vatandaşın hakkını gaspetsem,nasıl yapsam da tahhüt ettiğim şeyleri yerine getirmesem,eksik yapsam derdine düşmüşken kim gidip de hakkını kimden arayacak ...
cengiz abim biz insanlar hak hukuk insanlık gibi kavramları toplumca düşünmediğimiz sürece (tüm t.c vatandaşları ferdi düşünürde) ticari cıkarı olanlar asla düşünmez ben senin sen benim sorunumu düşünmedikce yardımcı olmadıkca firmalar hatta devlet kurumları bile kimse bizi yani vatandaşı düşünmez biz kürt,türk,laz,cerkez diye birbirimizi yerken asıl bizi sömüren bizi soyanlar bu cennet ülkede at koşturur
bazen haberlerde şahit oluruz avrupada olan bir olayı bize göre cok basit bir olayken onlar ülkece hayır diyor ama biz ise aman bana kimse karışmasında ne olursa olsun diyoruz
bu durum en baştakinden en altakine kadar böyle ... saygılar umarım yanlış anlaşılmam sitemim ben insanım diyen herkese

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abim biz insanlar hak hukuk insanlık gibi kavramları toplumca düşünmediğimiz sürece (tüm t.c vatandaşları ferdi düşünürde) ticari cıkarı olanlar asla düşünmez ben senin sen benim sorunumu düşünmedikce yardımcı olmadıkca firmalar hatta devlet kurumları bile kimse bizi yani vatandaşı düşünmez biz kürt,türk,laz,cerkez diye birbirimizi yerken asıl bizi sömüren bizi soyanlar bu cennet ülkede at koşturur
bazen haberlerde şahit oluruz avrupada olan bir olayı bize göre cok basit bir olayken onlar ülkece hayır diyor ama biz ise aman bana kimse karışmasında ne olursa olsun diyoruz
bu durum en baştakinden en altakine kadar böyle ... saygılar umarım yanlış anlaşılmam sitemim ben insanım diyen herkese
sana katılıyorum,söylenecek,yapılacak cok sey var ama icraata geçecek adam yok buna kendimi de dahil ediyorum ama bizi yıldırdılar umalım ve dua edelim de yeni nesil kabus gibi 15-20 sene aynı basbakanı gormesın,ülkesine sahip çıksın...ben 10 sene daha belki yasarım benzını falan ucuza alırsam da zoruma gıder :D malumun alışmış kudurmustan beterdır ;)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman abi toki deme bana :)
ama ben istesem bu parayı ödemezmişim ya da ödersem hizmeti alırmısım bana tuketıcı dernegının cevabı bu yönde idi adamlara helal olsun para pul gözetmeden herkese yardıma çalışıyorlar...bu vesıle ıle onlar da sonsuz teşekkürler.
gerçekten çok faydalı kurumlar, her sıkıntıda gitmek lazım.
dediğin gibi hakkımızı aramazsak bu tipler de şımarıyorlar.
hatta bazı durumlarda fiziksel tepkiye kadar bile ilerletmek icap edebiliyor.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malumun alışmış kudurmustan beterdır ;)

dahada yazacak birşey aklıma gelmiyor kısa öz tebrikler abii ne güzel yorumladın ülkecek bizi :D :kop:

pardon abiyi ya bir şeyi atlamışım 10 sene yaşarım demişsin allah korusun abi senin gibi insanlara ihtiyaçı var bu memleketin

Son düzenleme: