turkcell uygulama ve kampanyaları yoksa kazıkları mı demek lazım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.ttkd.org.tr/cuneyt_teceri_turkcell_aldatti_mi.html

ben de bunlardan kampanyadan bir cihaz almıştım 15 sene kullandığımın hattımı faturasını 2 gün geç yatırdım diye iptal edip benden cayma bedeli adı altında paket bedelinin tamamını peşin istediler yani 1000 TL gibi bir rakam, üstelik parayı peşinen isteyen uyanıklar peşin ödediğin internet hizmetinden de yararlanamazsın dediler,benden hediye ettikleri cihazın parasını isteseler gam yemeyeceğim haliyle ben de inat ettim 1 senedir ödemiyordum nihayet avukatları yazı göndermiş, enteresandır lüleburgaz icra dairesinden hacizle alakalı bir yazı da ekde vardı ben de lüleburgaz icra dairesinin yetkisine itiraz ettim şimdi dosyayı istanbula gönderecekler müşteri hizmetlerini aylar önce defaeten aradım ağzıma ne geldiyse yazılı ve sözlü olarak dile getirdim yaptıklarının hırsızlık olduğunu,davranışlarının etik olmadığını vs.vs ,akıllarının ve kampanyalarının sadece vatandaşlarını dolandırmaya yönelik işlediğini, kampanyayı düzenleyen pazarlama ve hukuk danışmanlarının ticari ve mesleki ve hatta insani ahlaklarından şüphe ettiğimi....mail atarak yetkililerine ilettim, hırsımı yine de alamadım :D işte uyanıkların yediği bir nane daha insanları nasıl kandırıp ne yollarla para kazanmaya çalışıyorlar yazık koskoca turkcell e dikkat edin kampanyalarından faydalanmak ısterken mağdur olmayın sözleşmelerini çok iyi okuyun...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle büyük oluyolar demekki...

bi arama bi mesaj atarım ne tarife ne kampanya olayına girerim bu cep tel. ile,
zaten tüm kampanyalarda bi kıllık görürdüm şimdi daha da sağlamlaştı
inşallah halledersin cengiz abi.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan ben de bunlardan hayatımın kazığını yedim zoruma giden para değil,yaptıkları terbiyesizlik tüketici haklarını aradım derhal mahkemeye ver haklısın parasını verdiğin bir üründen faydalandırmamak gibi bir lüksleri yok dedi de kim uğraşacak yoksa birkaç sene evvel yurt dısı konusmalarımda 4 ayda 5500 tl fatura odemıstım onda sorun yoktu konusursan ödersin bunda sorun var ödersin ama konuşamazsın adamların zihniyetine bak yasal olarak uygun olmadığı halde uğraşmayayım lanet olsun deyip ödeyeyim diye bana lüleburgazdan işlem yapıyor ,uyanıklarya :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende aksatıyorum ama benimde cihaz taahüttüm var ama kaç aydır bisey olmadı (son ödeme tarihini geçirdiğim günler)sanssızlık sizinki biraz sanrım benim taahütümün bitmesine 6 ay kaldı bu saatten sonra benden cezai bedel istesede bisey olmaz zati

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aksatıyorum ama benimde cihaz taahüttüm var ama kaç aydır bisey olmadı (son ödeme tarihini geçirdiğim günler)sanssızlık sizinki biraz sanrım benim taahütümün bitmesine 6 ay kaldı bu saatten sonra benden cezai bedel istesede bisey olmaz zati
benim de en cok şaşırdığım konu bu zaten 15 senedir değişmeden kullanılan bir hattı nasıl 2 günde iptal ettiler ben kampanyanın 2 ayındaydım sanırım e ne yapsınlar sıkıstılar demekki parayı erken tahsil ettiler sözde

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi valla açık ve net daha böyle bisi yapmam zati sırf angarya baska bisey değil babamın mantığıyla ilerlicem bundn sonra biseyi param varsa alırım yoksa almam taksit taahüt falan yok yaa uğrasılmaz

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 yıl önce benimde başıma Turkcellden böyle bişey gelmişti.Hattımı kapattım ve bütün işlemleri yaptım.Aradan 5 yıl geçtikten sonra İzmir den bir icra kağıdı geldi.5 yıl bekleyip faiz işletmişler akılları sıra. Allah'tan evrakları tesadüfen buldum. Anne tarafımda Aydınlı olunca, dayım gidip uğraşmıştı sağolsun. Haklı olduğumuz için kazandık.Bence papuç bırakmayın bunlara.O gün bugündür turkcell mi aman amaaan bana uzak olsun.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla açık ve net daha böyle bisi yapmam zati sırf angarya baska bisey değil babamın mantığıyla ilerlicem bundn sonra biseyi param varsa alırım yoksa almam taksit taahüt falan yok yaa uğrasılmaz
Çok doğru bir mantık;taksitle mal almak enflasyonu yüksek ülkelerde cazip ve avantajlı artık eskisi gibi enflasyon da yok alacaksan peşin almalısın baban haklı...

2-3 yıl önce benimde başıma Turkcellden böyle bişey gelmişti.Hattımı kapattım ve bütün işlemleri yaptım.Aradan 5 yıl geçtikten sonra İzmir den bir icra kağıdı geldi.5 yıl bekleyip faiz işletmişler akılları sıra. Allah'tan evrakları tesadüfen buldum. Anne tarafımda Aydınlı olunca, dayım gidip uğraşmıştı sağolsun. Haklı olduğumuz için kazandık.Bence papuç bırakmayın bunlara.O gün bugündür turkcell mi aman amaaan bana uzak olsun.
geçmiş olsun,ben de kurtulacağım yakında bunlardan inşallah

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan ben de bunlardan hayatımın kazığını yedim zoruma giden para değil,yaptıkları terbiyesizlik tüketici haklarını aradım derhal mahkemeye ver haklısın parasını verdiğin bir üründen faydalandırmamak gibi bir lüksleri yok dedi de kim uğraşacak yoksa birkaç sene evvel yurt dısı konusmalarımda 4 ayda 5500 tl fatura odemıstım onda sorun yoktu konusursan ödersin bunda sorun var ödersin ama konuşamazsın adamların zihniyetine bak yasal olarak uygun olmadığı halde uğraşmayayım lanet olsun deyip ödeyeyim diye bana lüleburgazdan işlem yapıyor ,uyanıklarya :D
aynı fikirdeyim abi
karşıdaki uyanıklık yapmaya çalışınca 50 kuruşun bile hesabını soruyorum :D öyle pis bi huy oldu bende
ne ev ne cep aslında hiç telefon kullanmamak lazım hepsi kazıkçı..
telekom bunlardan beter. 10Gb limit aşımı geçirmeye çalıştılar bana, itiraz edince kandırmaya çalışıyolar, bi onlar anlıyo ya :rolleyes:
ağızlarına soktum kullanım dökümlerini sonunda..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı fikirdeyim abi
karşıdaki uyanıklık yapmaya çalışınca 50 kuruşun bile hesabını soruyorum :D öyle pis bi huy oldu bende
ne ev ne cep aslında hiç telefon kullanmamak lazım hepsi kazıkçı..
telekom bunlardan beter. 10Gb limit aşımı geçirmeye çalıştılar bana, itiraz edince kandırmaya çalışıyolar, bi onlar anlıyo ya :rolleyes:
ağızlarına soktum kullanım dökümlerini sonunda..
bu tip kampanyaları düzenlerken biraz daha duyarlı olmaları lazım ya da şöyle mi demem gerekirdi hizmet etmeye yönelik yapmaları lazım kazıklamaya,söğüşlemeye yönelik değil,gelişmiş ülkelerde bu tarz bir uygulama; yapana ciddi zarar verir sorun şu bizler ne zaman gelişeceğiz,birbirimizin haklarına saygı göstereceğiz misal bazı ülkelerde aldığın birşeyi ödeyemezsen sadece aldığın mala haczi koyuyor bizde neredeyse tüm sülalenin mallarına :D
misal aldığın arabayı ödeyemedin geliyor arabanı alıp gidiyor burada olsa iflahını kesmeden bırakmazlar olmadı yürrüüü cezaevine...