Türk halkına calgon kazığı!

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
esnaflıga laf geliyor uzatmalı tutamadım kendimi pardon:)şahsi bişey değil ama ''kazıklamak'' lafını duyunca cinlerim tepeme cıkıyor, cünkü esnaflık sözlüğünde böyle birşey yok.;)

valla sende haklısın ne diyeyim:alkis:

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim asıl bahsetmek istediğimde bu zaten ürünnün kalitesi ve işlevine bişey demiyorum ama bizim saf anadolu insanını yıllarca kandırmaca reklamlarla aldatıldığına inananlardanım.değilse kimse kimseye zorla mal satamaz ama biz nasıl burda arabalarımızla ilgili tecrübelerimizi paylaşıyorsak diğer konulardada paylaşım yapalım istedim.belkide yazılanlar yanlıştır yada yanlıdır ama bu artık herkezin kendi yorumuna kalacak

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calgonla müthiş kıyas ve hesaplama yapılmış .

1 yıllık calgon 4 tane parca alıyomuş zaten.

evet makina bozuldu stresi iş güç birde arada makinayla uğraş .
zamanın yoktu makina 1 hafta bozuk kaldı çamaşır yıkayamadın, servis çağırdın aldı götürdü
bozulmanın stresi bile yeterli
o yüzden ne yapıcaz kutunun üstünde yazanın yarısını atıcaz hesaplar ve stresler eşitlenmiş olacak.

bu arada tespit ve işçilik için hatta eve ayak bastı para için yukarda yazılandan fazla para istiyorlar...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben calgon'un gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyordum..mesleğim gereği bir alanın toprak analizini yapmam gerekiyordu..bi hocama götürdüm ve toprağı solüsyona koyup içine calgon döktü dedim hocam niye calgon koyduk calgon kireç orananı 0 a çekiyor dedi..o günden sonra anladım gerçekten işe yarıyor..

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
adı var adı bende aldım bitsin almıcam zaten hepsi aynı

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahı guzel bır bılgı kardesım anneme soylerım allah razıolsun senden vallahı markete gıdınce bı yuk daha kalktı desene ...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
BİM de bu bahsettiğiniz ürünün nerdeyse yarı fiyatına satılan bi eşdeğeri var kaç yıldır onu kullanıyorum ve Allah a şükür bi problem çıkarmadı ...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benden sizlere bir püf noktası Paylaşımı :

Eğer çamaşır makinenizin kireç bağladığını düşünüyosanız yeteri kadar sirkeyi makinanıza koyun, 90 derecede boş yıkama yapın makinanızın kirecinden eser kalmaz.:good: :pon:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Benden sizlere bir püf noktası Paylaşımı :

Eğer çamaşır makinenizin kireç bağladığını düşünüyosanız yeteri kadar sirkeyi makinanıza koyun, 90 derecede boş yıkama yapın makinanızın kirecinden eser kalmaz.:good: :pon:

hmm peki yeteri kadardan kasit nedir? 1 sise,10 sise ?
birde daha sonra camasirlar sirke kokuyor mu?