Turbo Yazısı

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Turbo Yazısı

ecoflex yazısı hoş olmadığı için turbo yazdırdım şahsen. boş durmasından iyidir. ayrıca turbo yazması araçta turbo var demektir bzim dizel araçlardan turboyu söktülermi de bizde turbo yokmuş gibi konuşuluoyor neden turbo yazısı taktınız diye. biz dizel diye araçlarımızdan utanmıyoruz utansak turbocular sizden min. 5 bin tl civarı fazla ödeyipte almazdık.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

efeyaya link' Alıntı:
ecoflex yazısı hoş olmadığı için turbo yazdırdım şahsen. boş durmasından iyidir. ayrıca turbo yazması araçta turbo var demektir bzim dizel araçlardan turboyu söktülermi de bizde turbo yokmuş gibi konuşuluoyor neden turbo yazısı taktınız diye. biz dizel diye araçlarımızdan utanmıyoruz utansak turbocular sizden min. 5 bin tl civarı fazla ödeyipte almazdık.
fakiri ezikleme yazıktır  :D ayrıca bendede turbo var fakiriz ama hic yoktan arkandan bakmıyoruz o yetiyor onuda cok görme zengin yüce insan general_hehe surada turbosuyla dizeliyle opel ailesiyiz  okkk tartısmaya gerek yok

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

blahhh
efeyaya link' Alıntı:

bu turbocular dizel turbocular mı yoksa benzinli turbocular mi oluyor 005hihih 011zaa 005hihih

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hsaglam link' Alıntı:
blahhh[quote author=efeyaya link=topic=1503.msg36597#msg36597 date=1307977143]

bu turbocular dizel turbocular mı yoksa benzinli turbocular mi oluyor 005hihih 011zaa 005hihih
[/quote]

sn.efeyaya ne yazdırırsanız sizin zevkiniz takılıyorm ben yanlış anlamayın lütfen muziplik olsun die yazdım:)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
Arkadaşlar aracım enjoy plus,ama sağ tarafa Turbo yazısı yazdırmayı düşünüyorum.Biraz şeklimiz olsun 011zaa.Tuningcilerde yazdırsam acaba astra yazısı boyutunda bulabilir miyim?Hepsiburada da var,ama sanki biraz büyük gibi geldi  bana.Bir arkadaşımız Turbo yazısı sipariş vermşti,ama onunki nasıldı hatırlayamadım.
doğan görünümlü şahin

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bugün Turbo yazısı aldım yapıştırdım,fena da olmadı hani.Bir de havuzlu paspas aldım HB dan.27 TL felandı galiba görüntü olarak da güzel oldu.

ronny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Günaydın arkadaşlar,

Dizel sport bekliyorum.Acaba arkada ecoflex mı yazacak yoksa CDTI mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ronny link' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar,

Dizel sport bekliyorum.Acaba arkada ecoflex mı yazacak yoksa CDTI mı?
merhabalar
aracınız dizel ise arkasında ecoflex yazıcaktır.

ronny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler Hakan bey.Yalnız bazı arkadaşlarım CDTI yazdığını görmüşler.Ondan dolayı tereddüte düştüm.Aralıkta almış olduğum corsa dizelde de CDTI yazıyordu.Artık ecoflex yazılmıyor denmişti bayide.Yurtdışındaki aracların fotolarında da CDTI gözüküyor.Bakalım aracı alınca göreceğiz:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ronny link' Alıntı:
Teşekkürler Hakan bey.Yalnız bazı arkadaşlarım CDTI yazdığını görmüşler.Ondan dolayı tereddüte düştüm.Aralıkta almış olduğum corsa dizelde de CDTI yazıyordu.Artık ecoflex yazılmıyor denmişti bayide.Yurtdışındaki aracların fotolarında da CDTI gözüküyor.Bakalım aracı alınca göreceğiz:)
İlginç, bildiğim kadarıyla ecoflex ve cdti benzer olsada farklı motorlar, CDTI ı yalnız 1.7 dizellerde kullanıyorlar,o da türkiyeye gelmiyor, arkadaşlarınız gördüyse doğrudur bişi diyemem, ama opel yetkililerinin lafına çokta güvenmeyin :)