Triger seti özelde mi yoksa yetkili serviste mi değiştireyim

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2011 model classic 3 36000 km de triger kayışının değişmesi gerektiğini söylediler 4 yıl ya da 60000 km hangisi önce dolarsa diyorlar
özelde mi değiştireyim yoksa yetkili serviste mi
yakın zamanda değiştiren arkadaş varsa ücretini yazarsa çok sevinirim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Servis adamı öper. Doğru düzgün bir usta bulup özel de değişim daha mantıklı.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Özel de işini düzgün yapan para göz olmayan işini layıkı ile yapan adam her zaman +1 demektir benim gözümde.

gulsah5334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ay önce yetkili serviste tiriger zinciri devirdaim ve V kayisini 1000tl değiştirdim. Yetkili servis garantili zincir önemli bir konu

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger onemli hocam, ozeldeki ustalar sente atlatabiliyor ayarini becerebilen usta sayisi azdir. Sebebi bilinmeyen arizalar(sensor vb) ve Triger-Baski Balata degisimi icin yetkili servisi tercih etmekte fayda var bence, diger rutin islemler (yag degisimi vb.) icin ozele gidilebilir.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 _5 kuruş fazla ver serviste yaptır. Yaptıkları iş 2 yil garantilidir.Birsey oldu mu cokersin kafalarına ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Servis konusunda şunu da söylemek gerek. Bazı servisler peşin fiyatına taksit filan da yapıyorlar. Bugün bir arkadaşın işi için A firmasının servisine gittik adamlar 9 taksit yapıyordu :D

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ay önce yetkili serviste tiriger zinciri devirdaim ve V kayisini 1000tl değiştirdim. Yetkili servis garantili zincir önemli bir konu
bende zinciri değiştirmeyi düşünüyorum. aracınız kaç binde? zincir değişimi servis tavsiyesi ile mi oldu yoksa ses yapmaya başladı da indan mı değişim yaptınız. Birkaç defa değişim girişimi yaptım ama zincir den ses gelmedikten sonra değişim gerekmez dediler. bazıları da 150 binde değişmesi gerekir diyor. zincir değiştikten sonra motor sesinde değişiklik oldu mu? azalma artma gibi

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gulsah5334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zinciri değiştirmeyi düşünüyorum. aracınız kaç binde? zincir değişimi servis tavsiyesi ile mi oldu yoksa ses yapmaya başladı da indan mı değişim yaptınız. Birkaç defa değişim girişimi yaptım ama zincir den ses gelmedikten sonra değişim gerekmez dediler. bazıları da 150 binde değişmesi gerekir diyor. zincir değiştikten sonra motor sesinde değişiklik oldu mu? azalma artma gibi

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özel servise bakim icin gittigimde trigerden ses geldiğini degismesi gerektiğini söylediler aslinda cok ses yoktu ama önemli bir parça aklimda şüphe kalacağına degistirdim. Aracim 170 binde