tosun opc olursa...

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com
Ynt: tosun opc olursa...

harunhoca link' Alıntı:
http://www.odakdynamics.com/opel/astra-j/steinmetz-astra-j-dijital-vites-gostergesi Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz, kullanan arkadaş var mı, ilginç geldi bana, işe yarar bir şey mi görsellik anlamında. Kesilen biçilen bir yer var mı, kablolar nasıl nereden geçiyor, bilen arkadaş var mı?

Ürün satılmıştır.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

tomacco link' Alıntı:
Marka model tavisyesi varsa, alabilir miyim?

Astra J için kullanan arkadaşlar vardır. Daha önce KN'ydi sanırım onu tavsiye etmişlerdi. Henüz kendi aracıma filtre takmadığımdan bu araçlara hangisi iyi gelir bilemiyorum. Sizi yanıltmak istemem :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

K&N kutu içi filtre aldı geçen aylarda forumdan birkaç arkadaş 150 tl fiyatı bende Haziran gibi almayı düşünüyorum.

OPC NURBURGRİNG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Tamponlar komple fiber. Tamamını plastik yapan bir yer yok henüz enazından yaptırdığım zamanda yoktu.
Yarı plastik yarı fiber yapanlar var oda boya olduktan sonra belirgin olarak farklı görünüyor.
İşlemler Odak Opel Tarık Tunç tarafından yapıldı.
Cebimden 3.000 Tl verdim kalanı kaskodan aldılar. Sağ sinyal altından kaza yapmıştım. Komple tampon değişeceği için aynı tamponu taktırmak istemedim.
Arka egzos çıkışları çift taraflı olarak eşit miktarda atım yapmaktadır.
Arka tamponda sadece egzos delikleri açıldı ve ikinci egzos için ara boru atıldı.
Araçta ayrıca sprint booster var. Egzostan çok hafif ve tatlı bir ses çıkıyor fakat yeterli değil bir operasyon var aklımda.

Gule gule kazasiz belasiz kullan. Tamponlarin fiber oldugunu tahmin etmistim ama emin olmak icin sordum.

Umarim tamponlarinizin basina ufakta olsa bir kaza denk gelmez,cunku bu fiber o kadar berbat bir malzemeki,esneme payi falan hic yok. Kut diye ya catliyor ya kiriliyor.Cok dikkatli kullanmak lazim. Gerci kaskoya isletilir fakat her seferinde hep tampon degistirmek hem sizi aracinizdan ayiracaktir hem tramer i sisirecektir hemde senelik kasko maliyetini arttiracaktir.Fiber dusunen arkadaslar dikkat etsinler. Degil komple tampon,difuzoru bile fiber almam(yasadigim tecrubeler uzerine).

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah çok güzel olmuş, kazasız keyifli şürüşler.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OPC NURBURGRİNG link' Alıntı:
Gule gule kazasiz belasiz kullan. Tamponlarin fiber oldugunu tahmin etmistim ama emin olmak icin sordum.

Umarim tamponlarinizin basina ufakta olsa bir kaza denk gelmez,cunku bu fiber o kadar berbat bir malzemeki,esneme payi falan hic yok. Kut diye ya catliyor ya kiriliyor.Cok dikkatli kullanmak lazim. Gerci kaskoya isletilir fakat her seferinde hep tampon degistirmek hem sizi aracinizdan ayiracaktir hem tramer i sisirecektir hemde senelik kasko maliyetini arttiracaktir.Fiber dusunen arkadaslar dikkat etsinler. Degil komple tampon,difuzoru bile fiber almam(yasadigim tecrubeler uzerine).

+1