toshıba ya yazıklar olsun

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaşlar gecen sene ağustos ayında toshıba Apro120 toshıba laptop almıştım gayet güzel ve memnundum üzerinde vista bussnıs yuklu olmasına rağmen yuvarlanıp gidiyorduk.fakat son zamanlarda pilini tam doldurduktan sonra şarjı çıkarttıktan 4-5 dk içinde pili bitiyor.bunun yanı sıra orjinal program cd taktığım zaman açıyor diğer film dvd yada içinde program belge müzik olan cd leri taktığımda boş cd için ne yapmak istersiniz diyen bi uyarı çıkıyor.toshıba servisi aradığımda batarya ömrü 6 aydır onun için garanti kapsamına girmez yenisi ise 130$ ile 240$ arasında dediler bende haklı olarak bu cihaz 2 sene garantili oluyorsa bu bataryada bunun parcası ise bunun garantiside 2 sene olmak zorundadır dedim onlarda servisimize götürün orada açıklama yaparlar dedi şimdi götüreceğim orada aynı şeyi derlerse yaptırmadan direk çöp e atmazsam adam değil bi laptopun 4 e 1 fiyatına bataryamı olurmuş...

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginc ßir Durum.! ßende Yaklasık 4-5 Ay Önce Toshiba A300d-127 Modelini Aldım Ve Gayet Memnunum Hic ßir Problem Yaşamadaım laptopumda.! Cd veya pil olsn onlardada hic bir problem yok.! Yanlız ßen Evde Kullandıım Zaman Pilini cıkarıp Öyle kullanıyorum.!

Ayrıca Aßi Eğer ßilgisayarını Yüksek Performansta Kullanıyorsan Pil Ömrü ßayağı ßir azalıyor..!

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
burda bence toshibanın suçu yok. laptop olarak en iyilerden biridir toshiba, aslında marka olarak üretimini yaptığı herşeyde iyidir. evde sürekli fişte kullanıyorsanız pili tüketmişsinizdir. hangisine giderseniz gidin yedek ya da yeni batarya fiyatları bu aralıkta zaten, garanti konusu ise dedikleri gibi doğru 6 aydır. tüm firmalarda böyledir.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de burada toshiba'nın bir kusurunu göremedim. Bahsettiğiniz problem, genel geçer tüm laptop kullanıcılarının başından en az bir kere geçmiştir. Batarya garantisi toplam garantinin haricindedir, kullanıcıyla birebir alakalı olduğundan ötürü.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir firma laptopla pila aynı garantıiyi vermez pil garantisi ya 6 yada 12 aydır boşuna kastırmayın alamazsınız 1 seneyi gecti ise.

bunu alırken soracaksınız pil harici olarak bakılır ve firmalar bu sorumluluğu almak istemezler.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada pili karaköyde selanik hana götürürsen orda içindeki bataryayı değiştiren amcalar var toşhibanın kullandığından daha yüksek amperlisini daha uzun gidenini yarı fiyatına pil yuvasına taktırabilirsiniz bilginize.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgnç bir durum. servise git tabiki.daha etkili olur.bende hp compaq nx 6110 var. 4 kere yere düşürdük. en son düşürmemde ekran kırıldı.onu yaptım. hala kullanıyorum. 2005 ten beri kullanıyorum. normalde şarja bağlı duruyor. eve gelince şarjdan çıkarıp kullanıyorum. maşallah diyeyim pil 2 saat rahat idare ediyor. ve çok sık kullanıyorum laptopu. inşallah böyle devam eder:))

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada pili karaköyde selanik hana götürürsen orda içindeki bataryayı değiştiren amcalar var toşhibanın kullandığından daha yüksek amperlisini daha uzun gidenini yarı fiyatına pil yuvasına taktırabilirsiniz bilginize.

kesinlikle sana katılıyorum. çok daha güzel pil takıyorlar. eskisinden daha iyi oluyor. ben şarjlı matkapların pillerini ordan alıyorum. orjinalinden iyi oluyor ve daha ucuz

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi cep telefonunun bile bataryasına 6 ay dan fazla garanti veren yok hatta kimileri onu bile vermiyor laptopa 1 yıl gayet yeterli bence