toshıba ya yazıklar olsun

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim laptop 2.5 senelik hp.. ilk aldığımda şarjı 2 saat yada biraz daha fazla gidiyodu emin deilim... şuan 20 dakka falan anca gidiyo galiba.. pil hep üzerinde hiç çıkarmıyorum.. bu arada bi forumda gördüm dün güya bu lityum piller üzerinde olsun olmasın vakti gelince bitiyomuş eski pillerde üzerinde tutmazsanız ömrü uzuomuş ama ben onların yalancısıyım..
bu arada laptopu çöpe falan atmayın derim yazık günah..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca pilleri haftada bir tam boşaltıp 16 saat falan tekrar elektrikte full şarj yaparsanız ömrü artar. bende 1 tane 6 senelik falan bir dell var onun pil şu anda bile net 1 saat gidiyor. macbookumun pili 2 sene olmadı daha 2 saat gösteriyor ama 1:45 falan gidiyor...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ayrıca pilleri haftada bir tam boşaltıp 16 saat falan tekrar elektrikte full şarj yaparsanız ömrü artar. bende 1 tane 6 senelik falan bir dell var onun pil şu anda bile net 1 saat gidiyor. macbookumun pili 2 sene olmadı daha 2 saat gösteriyor ama 1:45 falan gidiyor...
zafer abi benim kızdığım nokta madem bunun garantisi 6 ay 1 sene yada ne kadarsa belirtin tek tek garanti belgesinde batarya şu kadar cd rom şu kadar ekran kartı şu kadar garantili diye hangi parçası 2 sene garantili çok merak ediyorum...cd rom için de garanti dışı derse bulduk belayı

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafer abi benim kızdığım nokta madem bunun garantisi 6 ay 1 sene yada ne kadarsa belirtin tek tek garanti belgesinde batarya şu kadar cd rom şu kadar ekran kartı şu kadar garantili diye hangi parçası 2 sene garantili çok merak ediyorum...cd rom için de garanti dışı derse bulduk belayı

cd rom un 2 senedir sadece pilde bu olay gecerli ama bir cd rom sadece orjinalleri okuyorda kopyayı okumuyorsa onda yazılımsal bişe aramak lazım.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1 senedir toshiba laptop kullanıyorum pili ilk aldığımda 2-2.5 saat arasında gidiyordu ilk aldığımdan beri pil üstünde ve hep elektirikte defalarcada şarj ettim. Pil performansında 1 senedir en ufak bir azalma olmadı hala 2 saat gidiyor.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pil normal dvd nin de lazerinin bir açısı var zamanla lastiğin balansı nasıl bozuluyorsa o da açıyı kaybediyor ince saatçi tornavidasıyla saat yönünün tersine ufak hareketlerle dönderin her yaptıktan sonra kontrol edin sonuç alacaksınız

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim notebook'un 4.senesi aldığımdan beri hem fişte hemde pil takılı hiç kullanmadım hep bilgisayar kapalı olarak sarj ettim batarya takılıyken fişede takılı kullanmadım garanti süresi 2 yıldı bu 2 sene icerisinde 2 kez batarya bozuldu 1 kezde klavye hepsindede ortalama 3 hafta istanbul a gitti laptop ama ucretsiz değiştirdiler markası asus.

duman666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satarken binbir türlü taklalar atıyorlar ellerinden çıktıktan sonra umurlarında olmuyo.ben böyle durumlarda hırgür çıkarıyorum, arada aklı başına gelen oluyo olmasada içim soğuyo o bile yeter.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı proplem bendede vardı.servis çare değil aynı şeyleri söyleyip duruyorlar.şikayet var.com a defalarca yazdım toshıba müşteri hizmetlerinden hep aynı bayan arayıp bozuk plak gibi aynı şeyleri söyleyip durdu bir de utanmadan pil almam için toshıba bayii önerdiler.artık hayatım boyunca toshıbadan bir ürün almam ve aldırmam.sana tavsiyem ben yoğun işden yapamadım ama belediyelerdemi,kaymakamlıklarda mı bilmiyorum hakem heyetleri varmış oraya başvur belki bir çare olur.canınıda sıkma bence.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bataryaya 240 dolar istiyor laptop almak için laptop alayım desen 500 dolara satıyorlar allahtan korkmaz kuldan utanmazlar bu paraya bataryamı satılır satarken deselerya bakın beyeefndi bu laptopu alıyorsunuz ama bunun bataryası 6 ay garantili diye elin gavuru kafasına göre düzenliyor garantiyi kitabı istediği yerden okutuyor adama demezlermi madem 6 ay o zaman 2 sene garantiyi alda biyerlerine sokarsın diye