Torpido Temizliği Mucize!!

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protectantlar da zararlı mı?ben onlardan biraz kullandım.bi büyük devirdim:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
mırayın urununu gordum alıcaktım almadım dıkkatımı cektı badem yagı kullanıyorum bademe devam cok guzel kokusu hos uzun sure parlaklık verıyo:)

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak kardeş badem yağınıda denedim.Ben bu ürünü parlatmasından değil öncelikli olarak temiz ve yeni gibi görünümden dolayı tavsiye ettim.Ama aradığın parlaklıksa bi uygula bakalım..

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
würtün kaliteli torpido bakım ürünleri var ve memnunum bence yakınlarınızda bayisi varsa deneyin piyasada birçok parlatıcı ürünler var ama içeriği ve kaliteside önemli bence özellikle torpidoda bi çatlaklık olsa nekadar canımız sıkılır demi onun için dikkatli olalım derim eğer isterseniz bende iki tane var resimlerini çekip koyabilirim

opell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim koyarsanız iyi olur. çok sayıda ürün var piyasada. araca zarar vermeden hangisini kullanacağımızı şaşırıyoruz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende badem yagi bakım seti aldım menunum mırayi denerim akin

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
dscf0889ml8.jpg

ürün no : Art.-Nr. 0893 473 1 - R

özellikler : Armatürler, kapı giydirme, plastik ve lastik paspasların temizlik ve bakımı limon aromalı koku ile yapar. Tam ve kolay uygulama sonucunda hafif parlak bir yenilenme görüntüsü sağlar. Slikon içermez

Uygulama : Uygulanacak yüzeye yaklaşık 20 cm mesafeden püskürtün ve kuru temiz bir bez ile silin
dscf0892xp7.jpg

ürün numarası Art.-Nr. 0893 473 1 - R

özellikler : Doğayla dost temizlik ve bakım sağlar. Değerlicarnabua mumu ve jojoba bakım yağı sayesinde ipeksi mat bir görüntü sağlayarak aracınızın içini tazeler. Yüzeyleri doğal etkenlere ve eskimeye karşı korur, yıpranmayı önler. Plastik malzemelerin esnek kalmalarını sağlar. Hoş bir koku yayar. Antistatik özelliği ile toz tutmaz. %95'den daha yüksek oranda biyolojik olarak çözülebilir. Nötr bir pH değerine sahiptir. Çözücü ve slikon içermez.

Kullanım şekli : Ön temizliği ABSOBON Clean ile yapmanızı tavsiye ederiz, ardından Kokpit Bakım spreyi temiz ve kuru bir bezin üzerine sıkınız ve uygulanacak bölgeye uygulayınız. Donmaya karşı koruyunuz.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben özelikle uzunyola çıkacaklar için ön göğüse hiç bir parlatıcı ürünü uygulamamalarını tavsiye ederim.Beni perişan etmişti yolu göremiyordum ayna gibi yansıma yapıyor.Artık asla kullanmam tozu çeken bezler var,statik falan diyordu mikrofiber onunla siliyorum yetiyor.Diğer yerler bademyağı tağbiki.

Son düzenleme:

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca çatlatır demek yerine harbiden ben denedim çatlattı yada zarar verdi şeklinde tecrübesi olan arkadaş varsa paylaşsınki istemeyerekte olsa bende bırakayım...

dünya dönüyor demek için uzaya çıkmak gerekmediği gibi bu ürünlerin zararlı olduğunu söylemek için kullanmak da gerekmiyor. kaldı ki bu mendil değil ama 1-2 çeşit süt kullandım. onlar da dahil hepsi zararlı. internette biraz araştırma yaparsanız gerekli bilgiye ulaşırsınız. mikrofiber bir bez alıp (2-3 lira) silince toz vs kalmaz. eskisine göre de daha parlak durur. ;)

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt aksaraydan aldım bezi miray 5li 4 ytl bayağı işe yarıyo o yapışmşş kirleri yani unutulmuş kirleri köşe bucak pırıl pırıl yaptı tabi çok sık kullanılırsa zarar vere bilir dedi aldığım yer çok sık kullanılırsa sürülen yerler belli bir süre sonra çatlama yapıyomuş bu uzun süre ne bilmiyorum 3senemi 5 senemi onu söylemedi tabi bu bütün kimyasallar içi geçerlidir herhalde

HAKAN BECER

Son düzenleme: