Toolmaxx park sensörü boyanabilir mi?

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alalım mı tavsiye eder misiniz ?
Bana biraz kalitesiz gibi geldi de....

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Gedizlerin kendi sattığı park sensöründen kat kat iyi emin olabilirsin bana güya aracı alırken hediye etti servis etmez olaydı sürekli geri geri gelirken takılı kalıyor sensörler aralıksız biiip diye ötüyor googlede bir araştırdım ki tüm kıytırık park sensörleri bu sorunu yapıyormuş :sopa:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zamanında 60 tl lik park sensörü almıştım

ilk başlarda sorun yok. sonrasında arabayı yıkadıgımda sensör sürekli ötüyordu, doğru ölçmüyordu.vs

bu tarz ürünlerde markasını kalitesini kanıtlamış ürünleri almak lazım. sonuçta bozulduğunda garantiye gidip gelmesini beklemek pek hoş bir durum olmaz. tampon delik mi gezeceğiz .:) zaten sökmesi de iş.. ayrıca hassas ölçüm yapmıyorlar.

risk kaliteli markalardada var ama daha az

tavsiyem alınacaksa kaliteli ürünler almaktan yana .. üç beş fazla verin kalitelisini alın derim nacizane fikrim

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sensörü o gündür kullanıyorum. Herhangi bir problem yok. Boyalı şekilde gayet güzel bir şekilde çalışıyor :)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benimde boyadan dolayı sorun yok,Yazın çok sıcaklarda güneş te fazla kalırsa bazen devre dışı kalıp kısa süreliğine çalışmıyor.
Herhalde fazla sıcaktan etkileğinden olacak.

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewett boyanabilirr boyacıda aracın kodunu verin spreye baasın taktıksan sonrada öncede boyuyabilirsinizz

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hazır park sensörü muhabbeti dönerken Hyundai servisi ile görüştüm park sensörü kiti , montajı , boyası toplamda 200 lira diyolar orjinal ürünmüş 2 yıl garantiliymiş arızalanırsa getirebilirsiniz dediler sizce yaptırayımmı ? Neden takıyorsun diye sormayın arabayı bir tek ben sürmediğim için gerekli arkasını göremiyorum diye yakınıyor ailem :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 06:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:58 ----------

? Fikir vericek kimse yokmu :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi