tomtom go720 vs garmin nuvi 200w tavsiye

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa abi sağol peki özelliklerinden anlayabildiğim kadarıyla bu cihazda Bluetooth var ve ayrıca mevcut telefon ile araç kiti gibi kullanabiliyomusun birde sen kaça aldın abi
istersen kullan ama hiç gerek yok bluetooh tlf.la eşleştir o kadar.fiyatı 390 liraydı, ama gerçekten tavsiye edilecek bi cihaz,diğer markalarda adresi eksiksiz girmen gerekir ama bu cihazda kısaltma olarak bile yazsanız hemen buluyor

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içindeki yazılım ne yusuf?? igo-başarsoftsa al; navtürkse hiç bulaşma uzaklaş..

ayrıca hafıza kartı girişi varsa ve harici map yüklenebiliyorsa paylaşım forumlarından güncelleyebilirsin haritasını. ben mio c520 kullanıyorum. içinde igo8 ve miomap var. doğuda-güneydoğuda igoyu, batıda gezerken mioyu kullanıyorum.

o bluetoothda çok bir işe yaramıyor; ses az gidiyor diğer tarafa.. bence ekran boyutuna; haritasının markasına ve versiyonuna; hafıza kartı gibi harici girişlerinin olup olmamasına dikkat etmelisin.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf birde mio ya bak yeni modellerin haritaları 2008.10 aya ait yani bayağı güncel

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navtürkten uzak durunda ne alırsanız alın...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz almadım arkadaşlar sadece garmin nuvi 215w de en son karar kıldım araştırmadayım hala

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navtürkten uzak durunda ne alırsanız alın...

çok doğru dedin zafer abi.. garmin 200 vardı bende, kurtulana kadar ne çektim. dağa taşa yönlendiriyordu meret..

mio c520 aldımda kurtuldum..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok doğru dedin zafer abi.. garmin 200 vardı bende, kurtulana kadar ne çektim. dağa taşa yönlendiriyordu meret..

mio c520 aldımda kurtuldum..

Mustafa aslında navtürkün haritalarında dataları biz hazırlıyorduk. fakat bizim arazide aldığımız dataları bilgi işlemdekiler nasıl giriyorlardıysa artık (hatta bi ara boğaz köprüsünün ortasında sağa dön diyordu aşağıdaki sahil yoluna sokmaya çalışıyordu düşün artık) emeklerimiz heba oluyordu... zaten şirket de çin malı ayarındaydı hala kıvranıyorlar batmamak için... Çok ahımızı aldılar içerde hala alacak param var... uzak durun uzak aman aman... zaten yerlerinide taşıdılar... alacaklılar devamlı basıyormuş...