tomtom go720 vs garmin nuvi 200w tavsiye

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma gps almayı düşünüyorum ve tomtom go 720 ile garmin nuvi 200w arasında kaldım aslında gönlüm tomtom dan yana çünkü garmine göre daha fazla özelliğe sahip ama tek sıkıntım internetten araştırdığımıa göre tomtom haritalarının pek güncel olmadığı eğer kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar varsa bana tavsiye ve yorumlarınız gerekiyor şimdiden teşekkürler aşağıda her iki modelinde linkini veriyorum fiyatları aşağı yukarı aynı

tomtom go 720
http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=706&Category=0&Lid=26

garmin nuvi 200w
http://www.garmin.com.tr/index.php?page=alt_kategori_1&kat=70&alt_kat_id=233

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tom tom kullanmıştım yurtdışında gayet başarılı ve kullanımı çok kolaydı.
birde favorilerim arasında next var bir de onu incele istersen.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz gibi tomtom un ara yüzü çok basit bir kullanıma sahipmiş ama tr haritasından nedense kimse memnun değil gibi bende bu konuda takıldım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç gps kullanan yok heralde sitede :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var kullaniyorum ama almanyada oldugumdan dolayi yardimci olamicem..gerci ikiyil önce navi flash marka bir tane almistim gayet güzel sorunsuz bir aletti.derken cep telefonu aldik ondada var arabayi yenileyelim dedim cd navi 70 var ondada ama türkiye haritasi yok galiba navi flash marka olan portatif naviyide türkiyeye getirip deneyecegim bakalim burdaki gibi rahat bulacakmi memleket caddelerini..

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende navking öneririm çok arastırma yaptım bende, genelde güncelleme sorunları oluyor next benimde favorilerimdendi ama seneye next bitecek gibi gozukuyor ve sıkıntı yasanabilir. navking öneririm

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufcum navking marka var mediamarkette ben aldım harika bir cihaz ve 2009 güncel haritası var senin baktıklarına bende baktım almaya gidince bana bunu tavsiye ettiler iyikide almışım çok kullanışlı bir cihaz tavsiye ederim.bakmak istersen linki de bu
http://www.navking.com/ProductDetail.aspx?LM=ProP9&productID=9

Mustafa abi sağol peki özelliklerinden anlayabildiğim kadarıyla bu cihazda Bluetooth var ve ayrıca mevcut telefon ile araç kiti gibi kullanabiliyomusun birde sen kaça aldın abi

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç kullanmadım ama yabancı otomobil programları ve dergilerin de tom tom u çok övüyorlar.