titreme

megaramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. otomatik vites araç. 1.4 t. Sorun şu vites d " de iken dur-kalklarda veya rolantide frene bastıktan sonra "birkaç saniye titreme" oluyor . sonra bu titreme geçiyor ancak vites n " de iken bu titreme olmuyor hiç. bu sorunu yaşayan oldu mu çözümü ne acaba.?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam aracınızın kilometresi nedir ? Ayrıca hiç şanzıman yağını değiştirdiniz mi ? Benim şahsi fikrim 80 bin kilometreye varmadan değiştirmek sağlıklıdır şeklinde.

megaramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aracınızın kilometresi nedir ? Ayrıca hiç şanzıman yağını değiştirdiniz mi ? Benim şahsi fikrim 80 bin kilometreye varmadan değiştirmek sağlıklıdır şeklinde.
55bin km de. yağ değişince düzelir mi. 30 bin km de iken yağ eklenmişti sanırım

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam neden yağ eklenmişti ? Kolay kolay kaçak vs olmaması gerekiyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam aracınızı servise götürmenizde fayda var. Titreme olması normal değil. Özellikle yağa bakılması gerekiyor diye düşünüyorum. Ben yağ değişimi yaptıktan sonra sanki aracım rahatladı gibi hissettim. Belkide psikolojiktir bilemiyorum.

megaramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aracınızı servise götürmenizde fayda var. Titreme olması normal değil. Özellikle yağa bakılması gerekiyor diye düşünüyorum. Ben yağ değişimi yaptıktan sonra sanki aracım rahatladı gibi hissettim. Belkide psikolojiktir bilemiyorum.
peki teşekkürler