tigra mı? corsa mı?

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tigra derim tigra kulanıyorum ark dedigi gibi 2 kisi binceksen :) 4 de bayagı sorun cıkıyorda:D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakuz ne farklı sınıfı arkadaşım corsanın (B) coupesidir tigra birebir hemde platform herşey ya opeli bilen bilir corsalara bayan aracı tabiri hiç hoş değil agila için desen anlarım ama ne alaka bayan aracı ya a sıda be side c side d side bayan aracı değil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

94CorsaGSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa ile tigranın şasesi bile aynıdır dayayın duvara görün. motoru açın komple içinden aynı parçalar çıkacak. Ayrıca Bayan aracı tabiri bencede hiç hoş değil gerçi keşke her bayan GSI kullansada piyasa biraz corsa görse :D

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben su bayan arabası olayını bi cozemedim gitti :D arcın ustunde bayan icinmi yazıyor nerden cıkarıyorsunuz bunları ya yok tigra travesti arabası corsa bayan ee x5 binen travestide gordum porche binen gayde simdi bu arabalar bunlar ıcınmı cıkarılmıs bence herkes sevdigi aracı kulansın bi soru sorulmus tigramı corsamı ben tigra diyorum kardesım al pişman olmazsın bu benım aracım soyle boyle dıyenlerı yolda plakamı okutuyorum :)

Son düzenleme:

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı c kasa 1.7 corsa :D tıgra spor arac we sen benzın fln da dert edıcen glaıba en ıyısı dızel al :D

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benden kisa bir cevap
Corsa al