Teyp ve Ekran Eşleştirip Boşandırma için fikir.

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
yazdığım tech2 cihazı ile yapılan şeyler tabiki. bunu eklemeyi unutmuşum.
Not: Bu arada resimde görünen BCM de hız sabitleme açmayı düşünüyorsanız bu fonksiyonu aktive edemezsiniz
Bak tech2 ile hiç denemedik daha doğrusu deneyemedik Yalovada opelin servisi olmadığı gibi malesef galiba tech2 olan ustada yok ha MDI ile omursa denemek lazım onu buluruz bende sadece opcom olduğu için sadece onunla bişeyler yapabiliyorum.
Yorumların ve bilgilendirmen için çok teşekkür ederim.
Not:Bu arada zaten o resimde görünen BCM'yi arabama hız sabitleme takarken değiştirmiştim bu boşta durduğu içinde evimde hobi amaçlı takılayım diye uygun fiyata torpido altı göğüs tesisatı bulup çok matah bişey olmasada bu kutuyu yaptım.Şu anda Arabamdaki BCM 13424260 parça kodlu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Abi bende kilitli teybi alıp kodunu çözüp güvenlik kodunu çıkarıyorum aracıma bağlıyorum boşandırma yapılmamış teyp bak araca takıp boşandırma yerine tıklayıp teypten çözdüğünü kodu yazıyorum sonra araca tanıtmak için ekranın kodunu teybe yazıyorum oluyor bende

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Abi bende kilitli teybi alıp kodunu çözüp güvenlik kodunu çıkarıyorum aracıma bağlıyorum boşandırma yapılmamış teyp bak araca takıp boşandırma yerine tıklayıp teypten çözdüğünü kodu yazıyorum sonra araca tanıtmak için ekranın kodunu teybe yazıyorum oluyor bende
O zaman bendeki opcom'da sorun var demektir kardeşim.
@Kaan. teyp denk geldiğinde video çekip bana whatsapp'tan atarmısın bu arada burada kullanıcı adımı senle paylaştım mı hatırlamıyorum ben Emrullah

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
O zaman bendeki opcom'da sorun var demektir kardeşim.
@Kaan. teyp denk geldiğinde video çekip bana whatsapp'tan atarmısın bu arada burada kullanıcı adımı senle paylaştım mı hatırlamıyorum ben Emrullah
O yüzden yazdım abi direk dedim Emrullah abi bu işleri yapan Türkiye'de 3 4 adam var zaten 😂elime düşer se atacağım bu arada cid ekranı değiştim tekrar iklim klima menüsü geldi 😂

• Beğen
Tepkiler: BURGAZLI

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Belkide ASTRA H kasa İle Corsa D kasanın bir farkı olabilir bildiğim kadarıyla bizdeki gibi ASTRA H kaaslarda arada bir BCM yok s,zde ondan dolayı dediğin şekilde olabilir.

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Belkide ASTRA H kasa İle Corsa D kasanın bir farkı olabilir bildiğim kadarıyla bizdeki gibi ASTRA H kaaslarda arada bir BCM yok s,zde ondan dolayı dediğin şekilde olabilir.
Bak oda olabilir abi bizde ön ve arka sigorta beyni var onlar üzerinden kodlan ıyor cime tanıtıyorsun sonrasında

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
O yüzden yazdım abi direk dedim Emrullah abi bu işleri yapan Türkiye'de 3 4 adam var zaten 😂elime düşer se atacağım bu arada cid ekranı değiştim tekrar iklim klima menüsü geldi 😂
Yaw corsanın Cid ekranı çok pahalı bulabilmeyi geçtim bildiğin bir takım sıfır Enkei jant parası valla yazık günahtır.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Uysa h kasa ile takarsın ben gördüm ama yabancı sitedede takiyordu abi h kasa cid

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Youtube'tan bir rus'un çektiği video altına yorum yazıp bağlantı hakkında yardım rica ettim ilgili pinleri yazmış bir tane obd soketi alıp deniyecem sonucu yazarım.

• Beğen

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Bir kablo hazırladım yaşadığım opcom sorunundan dolayı laptop ve opcom bilgisayarcıda inşallah kısa zamanda çözerler bende kablonun çalışıp çalışmadığını denemiş olurum.

IMG_20221110_164815668cdbd00479da91.jpg

• Beğen