Teyp Konusu Hakkında!

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araştırmalarım sonucu bir teyp de karar kıldım ve sizin de görüşleriniz benim için önemli olduğu için sizinde görüşünüzü alayım dedim

istediğim teyp pioneer 7250 fiyatı 370 lira görüşleriniz için teşekkürler

http://www.sirkecidogubank.com/PIONEER-DEH-7250-SD-USB-SD-KART-MP3-CALAR-en-ucuz,PR-593.html

bu özelliklerini görmek isteyen arkadaşlar için link kolay gelsin iyi forumlarr

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Teyp kalite ve verim olarak gercekten cok super.

Fakat monitör kafaligi cikan teyplerin ömürleri digerlerine göre biraz daha azdır bunu unutma. 6-7 Ay sonrasinda kafalik motoru arama durumunda kalma ihtimalinide dusunmelisin. Gerci piyasada cok fazla oldugundan dolayi bulma sorununun da minimuma inmis oluyor.

Fiyati cok uygun bulmussun. Karar kildiysan hemen almani tavsiye ederim.

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tesekkürler kafası çıkıncada çok şık oluyor bea gülü seven dikenine katlanacak artık :D

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
++++

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer artık çin olduğu için kaliteyi ve sağlamlığı bozulu özellikle kafa mekanizması dert JVC düşünmenizi öneririm genede tercih sizin (özellikle okuyucu cok iyi taktığım cdleri görseniz korkarsınız ama takılmadan calabiliyor)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dostum bunun bir düşük modeli bende var. Tek kötü tarafı radyo frekansını kaydetmek çok zor. Hoş MP3,WMA,ACC USB girişli cihazda radyoyu ne yapacaksın orasıda tartışılır. Ben 2 senedir 3 defa felan açtım sanırım :)

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pioneer artık çin olduğu için kaliteyi ve sağlamlığı bozulu özellikle kafa mekanizması dert JVC düşünmenizi öneririm genede tercih sizin (özellikle okuyucu cok iyi taktığım cdleri görseniz korkarsınız ama takılmadan calabiliyor)

arkadaşım 7250 modelini pioneerin yetkili bir bayiisinden aldım ve 2 sene garantili dedi ve montajıda biz yapcaz ne şikayetiniz olursa bizi bulun dediler 370 liraya aldım 10 taksit k.kartına 37-37 :)