Teyp önerisi

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar yarın teyp almayı düşünyorumda aklıma yatan pioneer 6300sd önerirmisiniz yoksa başka modelmi onerirsiniz fiyat aralıgı 350-400 lira 50seri önerirseniz ankarada alabilceğim bi yerde önerirseniz sevinirim fiyat olarak 6300 nasıl uygunmu ?

http://www.bimeks.com.tr/urun/118964/pioneer-deh-6300-usb-sd-oto-teyp.aspx

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer olunca konu aslında pek öneri yapılabilecek durum olmuyor. nedeni sizin isteklerinizdir çünkü. sd kart usb aux gibi çıkışlardan hangileri işinizi görüyor. mesela ben alırken aux çıkışı işimi gördüğü için sadece aux çıkışlı bir modeli seçmiştim.
birde sonu 50 ile biten seriler çakma oluyorlar. pionnerın resmi sitesinde olmayan hiçbir ürünü almayın derim. sonu 00 ile 20 ile biten seriler var arkasında w/r çıkışı bulunuyor ve kumandasızlardır bunları tercih edin derim. direksiyon kontrollerinide böylece kullanabilirsiniz...

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer olunca konu aslında pek öneri yapılabilecek durum olmuyor. nedeni sizin isteklerinizdir çünkü. sd kart usb aux gibi çıkışlardan hangileri işinizi görüyor. mesela ben alırken aux çıkışı işimi gördüğü için sadece aux çıkışlı bir modeli seçmiştim.
birde sonu 50 ile biten seriler çakma oluyorlar. pionnerın resmi sitesinde olmayan hiçbir ürünü almayın derim. sonu 00 ile 20 ile biten seriler var arkasında w/r çıkışı bulunuyor ve kumandasızlardır bunları tercih edin derim. direksiyon kontrollerinide böylece kullanabilirsiniz...

evet 50li seriler öyleymiş benim için usb önemli olduğu için usb ürünler bakıyorum

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp alınmıştır arkadaşlar heryerde takma hariç 400-500 arasındaydı ankarada iskitlerde takma dahil 370e taktırdım sormak ıstedıgım bır sey var acaba teybin ışık rengi değişiyormu bi bilginiz varmı

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonu 50 ile biten modeller kore üretimi oluyorlar, sonu 50 ile biten yerine 00 aldığınızda %50 daha fazla para verirsiniz, aldığınız ürünün herhangi bir farkı yok kalite olarak.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kalite olarak farkı olmayabilir ama garantisi de yok, çünkü kaçak geliyorlar ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalite olarak farkı olmayabilir ama garantisi de yok, çünkü kaçak geliyorlar ;)

internetten almadıysanız garantili abi onlar, bizim buradaki elektronik eşya toptancısı garanti veriyo onlara, en güzeli sony xplod lar herhalde, çok revaçta olmadığından kaçaktı çakmaydı derdi olmuyo :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com