tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mucahitduran link' Alıntı:
Değerli LPG'daşım, cihazı restore etmeyi denedin mi? Bu tarz cihazlarda fabrika ayarlarına döndürünce düzeliyor problemler. Düzelmez ise forumdaki arkadaşlarımız Cyclone için olan sistem dosyalarıminı göndersin, seninkinin içindekilerle değiştir düzelir.

Bendeki Necvox olduğundan, sistem dosyaları elimde değil. Umarım halledersin en kısa sürede. :)

eyvallah saolasın LPG' daşım. :) restore etmeye çekindim açıkçası ama bir şeyi düzelteyim derken diğerlerini bozmamak için malum çok hassas bir cihaz ama dosya değişimi çok mantıklı geldi teşekkür ederim kardeşim. bu arada sen hangi haritayı kullanıyorsun :) güncel ise onu alabilirim senden :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

Bende Bülent abiden öğrenmiştim paylaşım için teşekkürler.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

milyoncubaba link' Alıntı:
eyvallah saolasın LPG' daşım. :) restore etmeye çekindim açıkçası ama bir şeyi düzelteyim derken diğerlerini bozmamak için malum çok hassas bir cihaz ama dosya değişimi çok mantıklı geldi teşekkür ederim kardeşim. bu arada sen hangi haritayı kullanıyorsun :) güncel ise onu alabilirim senden :)

IGO Sanırım bakmadım içine ama, çok memnunum sayılmaz :) İdare ediyorum şimdilik, Ankara'da çok gerekli değil ama, İstanbul'a gittikçe kullanıyorm :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

cihaz resetlemek herhangi bir hasara veri kaybına neden olurmu yapan varmı acaba

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihaz resetlemek herhangi bir hasara veri kaybına neden olurmu yapan varmı acaba

milyoncubaba nerelerdesin naptın bu direksiyon konusunu hallettinmi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihazi resetlemek veri kaybina neden olmaz ama sadece bluetooth ta problem varsa resetlemekle duzelmez.
Belki kurcalarken bluetooth dosyasini silmis olabilirsiniz.

Regi guvenlik var istocta oraya ugrayin.