tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar epeydir aklımda olan zaman zaman başlıklarda gördüğüm bir soruyu video ile dilim döndüğünce anlatmak istedim. Bu arada uzun bir başlık ismi oldu farkındayım  005hihih

amaç              : telefonumuzdaki müzikleri navi bleutoothu yardımıyla araçtan dinlemek
kullanılan navi: Cyclone
kullanılan tel  : Samsung Galaxy S4

astra j - telefon ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek telefondaki müzikleri araçtan dinleme

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

thnxx. HAKAN
Bilmeyenler icin faydali bi paylasim olmuş.  14alkiss

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

thnxx

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
thnxx. HAKAN
Bilmeyenler icin faydali bi paylasim olmuş.  14alkiss

mrt54 link' Alıntı:

Rica ederim :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Faydalı paylaşım olmuş teşekkürler. Bazı arkadaşlarımız eşleştirmeyi de bilmiyor olabilirler. Demek istediğim telefonunuz daha önceden eşlenmiş olduğundan şifreyi girdikleri ekranı nasıl geçeceğini bilmeyenler olabilir. O konuyu da ben açayım daha sonra :)

Tekrar teşekkürler.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Faydalı paylaşım olmuş teşekkürler. Bazı arkadaşlarımız eşleştirmeyi de bilmiyor olabilirler. Demek istediğim telefonunuz daha önceden eşlenmiş olduğundan şifreyi girdikleri ekranı nasıl geçeceğini bilmeyenler olabilir. O konuyu da ben açayım daha sonra :)

Tekrar teşekkürler.

Evet o kısmı gösteremedim malesef bekliyoruz konuyu :)

Teşekkür ederim :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
thnxx gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş.
benim aracımda cyclone içindeki menüdeki bluetooth hiç tıklanmıyor ama tepki vermiyor yani sizde acılan ekran çıkmıyor ne yapmalıyım ?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
thnxx gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş.
benim aracımda cyclone içindeki menüdeki bluetooth hiç tıklanmıyor ama tepki vermiyor yani sizde acılan ekran çıkmıyor ne yapmalıyım ?

ilk takılan günden beri böyle ise teknik servise gitmenizi öneririm yahut montajı yapan yere ama sonradan olduysa resetlemeniz belki iş görebilir ama en garantisi teknik servis belki orada bir algı problemi olabilir dokunmatiklik açısından

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tel ile cyclone navi'yi bleutoothla eşleştirerek tel.müziklerini araçta dinleme

ozgun88 link' Alıntı:
ilk takılan günden beri böyle ise teknik servise gitmenizi öneririm yahut montajı yapan yere ama sonradan olduysa resetlemeniz belki iş görebilir ama en garantisi teknik servis belki orada bir algı problemi olabilir dokunmatiklik açısından

açıkçası aracı 2. el aldım ben araçta sistem hali hazırda vardı. ama aldığım günden beri böyle. nereye nasıl gideceğimi tam olarak bilmiyorum. eşleşiyor cihazla ama tıklanmıyor menünün içine girmiyor çok enteresan.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

milyoncubaba link' Alıntı:
açıkçası aracı 2. el aldım ben araçta sistem hali hazırda vardı. ama aldığım günden beri böyle. nereye nasıl gideceğimi tam olarak bilmiyorum. eşleşiyor cihazla ama tıklanmıyor menünün içine girmiyor çok enteresan.

Değerli LPG'daşım, cihazı restore etmeyi denedin mi? Bu tarz cihazlarda fabrika ayarlarına döndürünce düzeliyor problemler. Düzelmez ise forumdaki arkadaşlarımız Cyclone için olan sistem dosyalarıminı göndersin, seninkinin içindekilerle değiştir düzelir.

Bendeki Necvox olduğundan, sistem dosyaları elimde değil. Umarım halledersin en kısa sürede. :)