Tekrar stop etme sorunu

derrbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar stop etme bugün yine tekrarladı.mazot filtresini değiştirdim.Ancak bir şey dikkatimi çekti kontağı açtığımızda yakıt akış sesini duyarız ya sanki olması gerekenden fazla sürüyor gibi birde enjektör lere giden yerden fisssssss diye bir hava sesi geliyor.onerileriniz nelerdir.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
enjektör diplerine bir bakın kacak varmı stop etme ondan olabilir

derrbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam pompanın motorunu değiştirebilir diyor yarın kontrel edecez bakalim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
pompanın basıncını ölçtür fuzuli değişmemiş olursun

derrbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yüksek basınçlı pompanın basıncını olcturdum değerler normal dedi usta bir gün dursun bı inceyelim dedi araca ihtiyacım olduğu için birakmadim.acaba depodada ayrı pompa varmı ona hiç bakmadılar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
yok tamam kurcalatmayın soğukta da farklı çıkmaz basınç birşey yok demeki

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bu stop etme herhangi bir ariza kaydı düşüyormu sisteme ve ve debraja yada ışıklarda filan durmak için aracı boşa alıncamı stop ediyor yoksa gazlarken birden stop edip göğüs ışıkları filânmı sönüyor

derrbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir arıza kodu yok pc den baktık çalıştıktan sonra ne boşta ne de benzeri durumlarda devir dalgalanması ve stop etme olayı yok.Yalnız bir durum dikkatimi çekti bu araç benim 4.dizel aracım ;kontağı açtığımda ilk sönen ışık kızdırma buji işiğı oda bugun dikketimi çekti.acaba sizin araçlardadamı öğle.Diğer kullandığım araçlarda bir kaç sn sürerdi bunda bir saniye bile sürmüyor.

derrbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu stop etme herhangi bir ariza kaydı düşüyormu sisteme ve ve debraja yada ışıklarda filan durmak için aracı boşa alıncamı stop ediyor yoksa gazlarken birden stop edip göğüs ışıkları filânmı sönüyor
araç yalnızca sabah veya motor soğukken ilk çalıştırmada çalısıp hemen geri stop ediyor.Ama bir kaç kontak açıp kapattıktan sonra çalışıyor.
2.bir durum ise dün gece garajda çalıştırmadan bir kaç kez kontak aç kapa yaptım çalıştı ve stop etmedi.10 km yol gittim stop ettim sıcaklık -10 C falandı yine çalışıp stop etti