Tekrar Opel alırmısınız ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
gözüm seni arıyodu zaten papirus... Çok şey anlatıyor bu smiley' lar ama senin bahtsızlığında var bence :)

Corsa B, Astra F ve G ile 2 kere Vectra B deneyimlerim oldu. En sevdiğim B kasa Vectra'ydı tekrar ona dönüş yapabilirim.

Bir de şöyle birşey var, herhalde bütün abuk sabuk arızalarını , kızamığını, kızamıkçığını suçiçeğini filan atlattığımı artık beni daha rahat bırakacağını düşünüyorum. İlk başlarda satayım bunu gitsin diyordum ama çevreme diğer arabalara bakıyorum da :bisiklet: biz daha ayrılamayız üzülürüm yahu :) Eskimiş karı-kocalara benzedik yani. :kop:

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz param olursa Astra GTC 1.9 dizel 150bg alirdim çokta güzel modifiye ederdim heralde, şimdilik opelden memnunum nazarimiz deymez inşallah

opelgt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asla ama asla opelden baska arabaya binmem ferrafi yada ruf bile olsa....gtm herseye bedel...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel tabiiki yeni kasa astra hımm

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı her türlü zorlamama karşı balataların bitmesi hariç sorun çıkarmadıından gene astra(çokda büyük konuşmamak lzm)...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opelden bundan sora alırsam astra 1.9 cdti alırım oda çok para . bi markanın en iyi arabalarına binecen alt sınıflarına değil buda benim düşüncem .

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan sonra bi tane BMW 3, sonra bi Lancer Evo X (Burada x evo x i belirtmiyo, değişken. Ben alana kadar 10 da olabilir 12 de =)) en son da bi Corvette gibi duruyo ama sonuncusu değişebilir :p

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabii ki opel ölümüne opel derim ben :d biraz abartılı oldu ama opel derim kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...