Tekleme, silkeleme !!!

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar herkse iyi forumlar..

Geçen hafta aracımı bakıma soktuktan sonra bir sıkıntı ile karşılaştım.

Aracım 1. ve 2. vıteslerde ilk gaz vermede hızlanırken bır silkeleme tekleme gibi birşey yapıyor ve biraz çekiş gücünde azalma hissettim.. Acaba neyden kaynaklanıyor ?? Bakıma girmeden önce hatta bakıma giderken bile böyle birşey yoktu!!

Rölantide iken stop etme falan yok.. Ayagımı gazdan cekıncede kısa süreli tekleme yapıyo 1. ve 2. vitesde iken...

Aracımın yağı, filtreleri ve bujileri yeni değişti.. Ve ecoflex yazılım yüklendi.

Yazılımla ılglı bır sıkntı olabılırmı acaba ? yada nedendir ??

aracım astra H 1.6 63bin km'de.. Lpg yok..

Cvplar için saolsun..

Son düzenleme:

tanerr22

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
Ateşleme Bobini arızalı Geçmiş Olsun Kardeş 260-270 civarı

isapehlivan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. arkadaşlar benimde benzer sorunum var. 2005 1.6 astra h aracım var bobin ve bujileri değiştirdim bobin delphi bujiler orjinal servisten almıştım. lpgde gaza ani yüklenmede tekleme silkme oluyor benzinde hissedilmiyor 1000-2500 devir arası oluyor. araba rolantide 900 devir 880 devir arası oynamalar oluyor arada bir ve ilk kalkışta lpgde iken boğulma tarzı devir düşüklüğü oluyor 900 den 800 civarına düşüyor. motor ustasına gösterdiğimde yarım motor dedi bir diğer usta da sübapdan erime olmuştur dedi kararsız kaldım bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa cevap atarsa çok sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.