Tavanı folyo kaplama ???

erman54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamazsanız birşey söylemek istiyorum ben tavanı yaptırmadan önce bursadan tabelacı bi abimle toptancıdan bu kast folyolardan almaya gittik m2 si 20 lira olanda vardı 27euro+kdv olan ida kaliteli boyayı bozmayacak olanı benim tavan için 1.5m2 90tl ye fln denk geldi ama kaplamayı düzgün yapamadık içime sinmedi akşamına söktüm sonra maslak protacda 3m malzeme ile yaptırdım
siz 20liralık malzemeye güvenipte aracın tavanına nasıl onu yapıştırabildiniz çünki çinlilerde bu sektöre girmiş artık ve tavan gibi hassas bi parçada biraz riskli degil mi?
cast folyo kenarları cok sıvrı olan kısımlarda ıse yarar tampon yada tavan koselerınden asagıya ınıslerde ben cok arkadasıma yaptım tavanda sıkıntı olmaz onemlı olan yapacak kısının becerısyle ılgılı boya kaldırma olayına gelınce cast folyo daha sıkı yapısır zemıne onu sokerken boyayı kaldırma olayı daha zordur zaten sokmek ayrı bı dert tabı boyası cok yıpranmıs bı arac uzerıne uygulanırsa sokulme ıslemınde problem olacagı kesın yanı dıyecegım ıs folyoda deıl ustalıkta bıtıyor