Tavan döşemesi problemi

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa abiler aracimin tavaninda bulunan döşeme iyice aşağıya saldı bez neredeyse kafama değecek şekilde oldu bu durum neden oluyordur bende önceden yine aynı araç vardı onda da böyle problem olmuştu ama bu sefer ileri düzey de aşağıya çöktü bu durumu kime yaptirabilirim zor bir ismidir ayrıca maliyet olarak ne tutar bilginiz var mi aracim opel astra g kasa şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar.

Ekli dosyalar

• 20160701_004410.jpg
    20160701_004410.jpg
    73.2 KB · Görüntüleme: 43

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto döşemeciler tavan kumaşını yeniliyorlar 300-350 TL gibi bir rakama yaptırabilirsiniz sanırım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok para abi durduk yere masrafa bak şimdi bunun ucuz yollu bir çözümü yokmu yada ben yapamazmıyım acaba.
Arabalara yapılan orijinal olmayan her türlü amatör işler aracın değerini yarı yarıya düşürür. Ben sahibi tarafından çok kurcalanmış, orası burası amatörce onarılmış bir aracı asla almam, zira aracı orijinal hale getirmek için daha fazla masraf ediliyor. Misal o tavanın sadece kumaşı şu an değişebilir ama döşemesinin zemini hasar görürse o zaman araca komple tavan kaplaması almak zorunda kalınır. Bu durumda hangisi daha pahalı? ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok para abi durduk yere masrafa bak şimdi bunun ucuz yollu bir çözümü yokmu yada ben yapamazmıyım acaba.
şayet tavan döşemesini sökebilirsen yaparsın tabii,önce tavan kartonunu temizleyeceksin sonra baly alıp güzelce heryere uygulayacaksın spreyy bally alırsan daha kolay olur sonra kurumaya yakın yavaş yavaş kumaşı kartona yapıştıracaksın iyice kuruyunca yerine takacaksın ama bu işleri yaparken yanında bir yardımcın olsun tek başına zor olur bu dediklerimi yaparsan sanırım işi 50-100 TL arası halledebilirsin

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı şey benim araç da var. Ve çözümü tavan döşemecisinden geçiyor başka da çare yok ben o şekilde binmeye devam ediyorum. Uğraşmak istemiyorum çünkü zamanı az kaldı artık aracı alan arkadaş kendi yaptırır üç aşağı beş yukarı veririm aracı olur biter.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı şey benim araç da var. Ve çözümü tavan döşemecisinden geçiyor başka da çare yok ben o şekilde binmeye devam ediyorum. Uğraşmak istemiyorum çünkü zamanı az kaldı artık aracı alan arkadaş kendi yaptırır üç aşağı beş yukarı veririm aracı olur biter.
Bana çok iş bırakacak gibisin :maden:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tam da tavan ve bagaj örtüsü yeterli diyecektim ki tavan elimde patladı :) :) :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tam da tavan ve bagaj örtüsü yeterli diyecektim ki tavan elimde patladı :) :) :)

Abi aslında yaptıracak idim ama açılır tavan var birde onun sökülmesi gerek filan dediler işin aslı oda pek işime gelmedi sanırım bu tavanın açılır tavanın sökülme olayı perdeden kaynaklı olsa gerek çünkü başka sökülmesi gerektiren bir durum yok .birde abi esnaf yok piyasa da şimdi gidiyorsun adam yaparız ederiz falan filan işe başlayınca adam kasap iş işten geçmiş oluyor ondan sonra canın daha çok sıkılıyor. O yüzden dokunmadım ya değil ise başıma geleceği biliyorum birazda kılım öyle olunca iş beğenme olayı daha zor oluyor bende.