98 Corsa Tavan Döşemesi

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

98 Model Corsamın tavan döşemesi mukavvasıyla beraber gözümü rahatsız edecek kadar çöktü (kafama değecek kadar değil). Servise götürdüm değişmesi gerektiğini söylediler ve son fiyat olarak 310 + işçilik gibi bir fiyat çıkardılar. Tavanı yaptırmak istiyorum ama 310 gibi bir para imkanı yok vermem zaten 1 sene sora değiştiricem arabayı ama satarken de problem olmasın hemde benim de hoşuma gitmiyo değiştirmek istiyorum bu yüzden.
Servis sahibi olan ya da çalışan arkadaşlar fiyat konusunda bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Teşekkürler,

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis harici güzel işler yapan yerler var oralara sorarsan daha iyi bi fiyat alabilirsin belki

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

98 Model Corsamın tavan döşemesi mukavvasıyla beraber gözümü rahatsız edecek kadar çöktü (kafama değecek kadar değil). Servise götürdüm değişmesi gerektiğini söylediler ve son fiyat olarak 310 + işçilik gibi bir fiyat çıkardılar. Tavanı yaptırmak istiyorum ama 310 gibi bir para imkanı yok vermem zaten 1 sene sora değiştiricem arabayı ama satarken de problem olmasın hemde benim de hoşuma gitmiyo değiştirmek istiyorum bu yüzden.
Servis sahibi olan ya da çalışan arkadaşlar fiyat konusunda bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Teşekkürler,

aksarayda parçacıların orada 1-2 döşemeci var. gayet iyi iş çıkarıyorlar. uğrayıp sor bir ara.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 95 astra var.aynı durumda tavan.döşemesiyle beraber +işçilik dahil 100 ytl fiyat aldım mahallemdeki döşemeciden.