Tamponda boya dökülmesi ve garanti?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ;

Haftasonu aracın sağ ön çamurlukla tamponun birleştiği nokta da tampon üzerinde boyanın döküldüğünü gördüm, elle kontrol ettiğimde elime pul pul birkaç minik parça daha geldi. Bu noktada herhangi bir darbe, çizik yada başka türlü birşey yok. Daha önce benzer sorun yaşayan var mı ve  servis garanti kapsamında onarır mı acaba?

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/K4DgjQ.jpg[/img]

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/xJXYVB.jpg[/img]

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tamponda boya dökülmesi ve garanti?

garantiye sokacaklarını sanmam kullanıcı hatası derler büyük ihtimal ama siz genede servise gidip konuşun ve tespit yaptırın.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
garantiye sokacaklarını sanmam kullanıcı hatası derler büyük ihtimal ama siz genede servise gidip konuşun ve tespit yaptırın.

Slm Ulaş, araç kesinlikle fırça ile yıkama makinası ile yıkanmadı, ayrıca her marka aracın boyası için uzun yıllar garanti veriliyor. Bu nedenle garanti kapsamında olması gerektiğini düşünüyorum ama dediğin gibi de olabilir. Önümüzdeki hafta pasta cila ve boya koruma için Odak Tarık Bey'e aracı götürmeyi planlıyordum. Bir mail atıp fikrini almayı düşünüyorum.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Slm Ulaş, araç kesinlikle fırça ile yıkama makinası ile yıkanmadı, ayrıca her marka aracın boyası için uzun yıllar garanti veriliyor. Bu nedenle garanti kapsamında olması gerektiğini düşünüyorum ama dediğin gibi de olabilir. Önümüzdeki hafta pasta cila ve boya koruma için Odak Tarık Bey'e aracı götürmeyi planlıyordum. Bir mail atıp fikrini almayı düşünüyorum.
boya konusu biraz metanetli çünkü son nesil araçlar doğa dostu su bazlı boyalarla boyanıyor kimyasal olarak daha zayıflar en ufak sürtmede çizilebiliyorlar,birde garantiye sokmana gerek yok kaskonun mini onarımı ile yaptıra bilirsin aracın tramerinde birşey çıkmaz birde garanti ile uğraşıp moralin bozulmaz

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
boya konusu biraz metanetli çünkü son nesil araçlar doğa dostu su bazlı boyalarla boyanıyor kimyasal olarak daha zayıflar en ufak sürtmede çizilebiliyorlar,birde garantiye sokmana gerek yok kaskonun mini onarımı ile yaptıra bilirsin aracın tramerinde birşey çıkmaz birde garanti ile uğraşıp moralin bozulmaz

Eyvallah Ulaş Tarık Bey'e konuyu yazayım, sonucu paylaşırım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozdemir ön tampon daha once boyanmis gibi.
Rutus attir bence

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Ozdemir ön tampon daha once boyanmis gibi.
Rutus attir bence

Bülent Abi CC'ye Seni de koyarak Tarık Bey'e mail attım, umarım kısa sürede dönüş yapar. Aracın zaten acil olarak bir pasta cila boya koruma ihtiyacı vardı. Aracın ön tamponu benden önceki sahibinde Erpaş'ta değişmiş, resimlerini gördüğümüzde çok şaşırmıştık, sol çamurlukla tamponun buluştuğu yeri sürtmüş, ufak bir iki çizik dışında başka birşey olmamasına rağmen tırnaklarda sorun olduğu söylenerek komple tampon değiştirilmiş.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık Bey'e bir teşekkür de buradan edeyim, önce durumu anlatan bir mail attım, sonra da aradım, maili okuduktan sonra telefon ile geri döndü. Haftaya çarşamba aracı bırakacağım hem daha önce konuştuğumuz gibi pasta cila boya koruma yapacak hemde mevzusu geçen rütuşluk işleri halledecek sağolsun.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Tarık Bey'e bir teşekkür de buradan edeyim, önce durumu anlatan bir mail attım, sonra da aradım, maili okuduktan sonra telefon ile geri döndü. Haftaya çarşamba aracı bırakacağım hem daha önce konuştuğumuz gibi pasta cila boya koruma yapacak hemde mevzusu geçen rütuşluk işleri halledecek sağolsun.

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kirletin

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Özdemir boya için geçmiş olsun, boya koruman içinde şimdiden hayırlı olsun. (:)