Tampon surtmesi

Kaandurmus41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar. Bu sabah ise giderken farkettim sag arka tamponda surtme olmus heralde park halinde surrttuler buna ne gibi islem uygulanabilir onerilirinizi bekliyorum teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2019-04-20-08-37-18-105.jpg
    2019-04-20-08-37-18-105.jpg
    178.3 KB · Görüntüleme: 261

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen kaldirima veya,sert biyere surtmussunuz,gorundugu kadariyla derin cizik var. rutus cok kotu durur renkten dolayi eger tamponun sadece sag tarafinda boyle bi durum var bolgesel boyatma yapilir skinti olmaz. ama otek taraftada varsa tamponu komple boyatmaniz gerekir. servis tek tamponu komple 350 tlye boyuyor. eger sadece o kisimsa,bolgesel olarak 100 150 civari boyatabilirsiniz. ayni renk kodlu boya,alarak rutusta yapabilirsiniz ama hosnut kalmazsiniz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Önce pasta ile ile kirden arındırın,sonra aynı renk boya bulun..Bez,kulak temizleme çubuğu veya fırçaya boyayı bulaştırın ve biraz bekleyinki boya hafif katılaşsın..Sonra fazla bastırmadan boyayı beyaz olan yere yedirin...10-15 dakika ara ile beyazlık gidene kadar bunu uygulayın...Geçmiş olsun...

KALECİK26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar. Bu sabah ise giderken farkettim sag arka tamponda surtme olmus heralde park halinde surrttuler buna ne gibi islem uygulanabilir onerilirinizi bekliyorum teşekkürler.
color drive
color drive rutus seti biraz pahalı ama kesin cözüm

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duvara sürtmüş gibi duruyor farkında olmadan park ederken sürtmüş olabilirsin
önce ıslak mendille güzelce sil
1200 sulu zımparayla çiziklerin kabasını al boyaya zarar gelmez
parmaklarınla veya beyaz bir bezle rotüş yapabilirsin
yanında asetonda bulundur hatalı yerleri silersin
daha olmadı ellerini silersin