Tampon Sarkması Çözüm ? :S

adenin3456

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resimdeki gibi tamponum saçmalamış. elim girecek nerdeyse. :D neden böyle oldu çözümü nedir aynı problemi yaşayıp çözen biri var mı aranızda ?

Ekli dosyalar

• IMG0032A.jpg
    IMG0032A.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 174

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
botox,yüz gerdirme zamanı gelmiş :D şaka bi yana tamponun içindeki tırnaklar esnemiştir.vidalar gevşemiştir.tampon sökülüp bakılır geri takılır :D

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponu tutan plastik zayıf bi sac üzerinde bağlı zamanla salabiliyor tamponu söküp levye ile yukarı kastırıp geri tak derim tabi kırmadan :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende önceki tamponumda oldu ama ben bıraz türk işi yaptım :D Siyah bir kartonun 2 yyüzünede japo sürüp arasına sokdum ve üzerine bastırdım bi 15 dakıka felan bi bıraktım :D sıfır gibi oldu ama her zaman önermiyorum eğer tamponu değiştirmeyi yada iç parcalarda kırık catlak yoksa :D

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bu corsa comboların hastalığı sarkıyor ufak bir dokunma yada zaman geçince bendede var öyle kullanıyorum her baktıkça yapıyım diyorum ama biraz sıkıntılı bölge sökme takma işi zor.

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Astra F imi karda lastiği kaldırıma değdirince hafif bi açılma oldu 2cm falan çevremdeki herkez bişey olmaz diyor :D sanayiye gittim kaportacıya oda bişey olmaz ondan dedi sökersek ne cıkacağını bilmiyoruz dedi:D

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon braketini değiştirince sorun çözülmesi lazım astra h larda kenarlardan bırakıyor..küçük 10 cmlik bir plastik parça

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsadada oluşmustu bu sarkma cekme ile hallettim tekzenden bir tarafı cengel bir tarafı yuvarlak germe aparatı var ondan 2 tane aldım bir ucubu tampan altına gıiğer ucunu ise aracın sase demirine güzelce montajını yaptırdım ve sonra bu cekme arapartını cevirdikce telli gerdi be dahada gerinde bosluk kendiliğinden yok oldu
belki okurken zor bir işi gibi gelebilir ama inanın cok kolay biraz elbecerisi okadar

pacificno1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsadada oluşmustu bu sarkma cekme ile hallettim tekzenden bir tarafı cengel bir tarafı yuvarlak germe aparatı var ondan 2 tane aldım bir ucubu tampan altına gıiğer ucunu ise aracın sase demirine güzelce montajını yaptırdım ve sonra bu cekme arapartını cevirdikce telli gerdi be dahada gerinde bosluk kendiliğinden yok oldu
belki okurken zor bir işi gibi gelebilir ama inanın cok kolay biraz elbecerisi okadar

bu işlemi biraz daha açıklayabilir misiniz? Kulladığınız alet nasıl birşeydi acaba???