süt kokusu nasıl çıkar? yardım lütfen :(

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biri aynı sorunu "üzerine vanilya döktüm" diye çözmüştü, bu forumda değil miydi o? :D
bu nasıl bir sorunsa kesin bir çözümü yok sanırım. o kadar forum okudum birinin şöyle çözdüm dediğine diğeri o işe yaramadı yazmış. vanilya da leke yapıyor diye okumuştum o forumlarda onun için uygulamadım.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nasıl bir sorunsa kesin bir çözümü yok sanırım. o kadar forum okudum birinin şöyle çözdüm dediğine diğeri o işe yaramadı yazmış. vanilya da leke yapıyor diye okumuştum o forumlarda onun için uygulamadım.

öm attım size... DR.MAT ile ilgili olarak.
Kullanabilirsinz bir dönem ben bile satışını gerçekleştirmiştim. Olumsuz bir dönüş almadım. Ürün kullanımı dökülen süt miktarı ve bölgeye değişir ancak 2 kutu işinizi kökten çözecektir.
Kokuyu yapan süt değil bakteridir. Yıkama ile bakteri gitmez...
DR.MAT bakteri oluşumunu engelleyen bir bileşim.

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Abi eskiler sirke keser diyor.Sirkeyi süt dökülen bölgeye döküp bir kaç saat beklet sonra halı yıkama makinasi ile köpüklü yıka yüksek ihtimal ile kokuyu gidermiş olursun.

tahrix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben son çare sonax a gidip temizletmiştim döşemeyi. 2 yıl önce 75tl verdim. garanti vermediler ama sonuç olarak temizlendi ve bi daha koku yapmadı.