Sürtme sonrası oluşan çizik ve boya kalkması

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sürtme sonrası oluşan çizik ve boya kalkması

thejazz link' Alıntı:
Herkese geçmiş olsun, Halil Bey size ayrıca geçmiş olsun, hep sizi buluyor böyle şeyler   31agryyy

Benim de kabusum bu kapı sürtme olayları, çok şükür şu ana kadar başıma gelmedi ama eminim günün birinde kesin biri çarptıracak kapısını. ֖zellikle alışveriş merkezlerinin otoparklarından çekiniyorum, malum millet genelde ailecek geliyor ve çocuklar biraz aceleci davranabiliyor :)
akın link' Alıntı:
işte o koruma bandı olsa kapını alıp götüremezler :)
teşekkür ederim jazz, akın hocam o bant olsa kapıyı götüremezdi doğru.
aracımı az önce marşpiyer için servise bıraktım. eksper öğleden sonra gelecek, 4-5 gün kalacak arabam, sigortam bu sürede bana araç verecek.
kapıdaki minik ezikliği ne yazık ki gideremiyorlar. çünkü çok küçük bir şey gelmez vakumla dedi. bir de tam orada kapı içinde kuşak geçiyormuş o yüzden olmazmış. illa gitsin istersem dışardan boyayı kazıyıp dıştan çekip sonra da boyanması lazımmış. zaten çok küçük göze batmadığı için kalsın dedim. şimdi acaba kapı bandını alıp onunla mı kamufle etsem hem de ileride olacak sürtmeler için ( ki illaki olacaktır ) korumuş olurmuyum diye düşünüyorum.

fiyat aldım parçalar yaklaşık 320- 340tl  ( boyasız hali ) bir de boyanması ve montajına 120tl diyorlar, tamamı 450tl civarı. çok pahalı yaw.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar.
Bende 1 hafta dolmadan aynamı koca vitonun yanından geçerken çizdim.çok küçük bir çizik ve birazda boya kalkmış.
Nasıl giderilir bunun için kaskonun mini onrarımını kullanmaya gerek varmıdır?yakından bakıldığında ancak kalkan boya  belli oluyor siyah olduğu için gözede batmıyor.Nazar bocuğu olsun Allah daha büyük şeyler vermesin diyelim.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah büyüklerinden korusun.
Eğer küçük bir şey ise rütuş yaptırabilirsiniz.Zaten aynadaymış.
Ben de ilk hafta tamponumu sürtmüştüm, alışma devresinde olabiliyor.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saolun.
Araç çok büyük sağını solunu kestirene kadar idare edicez artık.