Sunroof Uygulaması hakkında

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sunroof Uygulaması hakkında

AIRTECH link' Alıntı:
Orjinalliğini kesinlikle bozdurmayın derim ben...

Tamamen katılıyorum , bütün yönlerini arkadaşlar zaten detaylı bir şekilde açıklamışlar  general_Applause

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi ki buraya sormadan adım atmamışım :D sadece bir iki kişiye nasıl yaptırabilirim diye sordum o kadar :D büyük bir sorundan ucuz kurtuldum desenize 14alkiss

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mhgonul link' Alıntı:
iyi ki buraya sormadan adım atmamışım :D sadece bir iki kişiye nasıl yaptırabilirim diye sordum o kadar :D büyük bir sorundan ucuz kurtuldum desenize 14alkiss
Aynen dediğiniz gibi olmuş :)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Güvenlikten bahsetmiş herkes biz still paket aldık bizim arçların tavanı ne kadar güçlendirilmiş olsada Euro Ncap ten geçmiş olsada acaba bir kaza durumunda sunroof olmayana araçtan daha güvensiz diyebilirmiyiz her ne kadar orjinal de olsa  032questn Birde panoromik tavanlar var tamamen cam onlar daha sıkıntı??

panaromic sunroof sunroof olmayan araçtan daha dayanıklıdır.  servise pert olarak defalarca takla atmış astra h geldi hepsinde de sunroof tek parçaydı.  sunroof camları tahmininizden çok daha yüksek kuvvetlerle bile kırılmıyorlar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
panaromic sunroof sunroof olmayan araçtan daha dayanıklıdır.  servise pert olarak defalarca takla atmış astra h geldi hepsinde de sunroof tek parçaydı.  sunroof camları tahmininizden çok daha yüksek kuvvetlerle bile kırılmıyorlar
Yok sunroof camlarının dayanıklılığıyla ilgili bir sorum yok gittiğimiz trafik kazalarında bazen bize yararı bile oluyor fakat takla atma gibi durumlarda ağır darbelerde tavanın çökmesi yada yanlardan alınan darbelerde bağlayıcı olan tavan olduğundan kağıt gibi dürülür mü acaba araç

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı ilk aldıgımda ben de düşünmüştüm sonra bizim araçlara olmayacağını anladım.yalıtımda bir hata yapsalar ugras ugras bitmez derdi.sunroofsuz olsun bizimkiler de paramız yok :(