Sunroof öneriniz

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Eğer çürümez diyorsan,güveniyorsan kendine.

Stilo tarzı Sunroof iyi gider arabana,veya şu 307 SW'lerdeki sunrooflarda iyi gidebilir.

Bunun gibi olabilir;

nm_307_roland_garros.jpg

Veya sizinde dediğiniz gibi Stilo tarzı..

150_Fiat_Stilo_02.jpg

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla nakit 13500 verdiler vermedim. resmen satmamak için diretiyorum ama ne kadar sürer bilemicem. aslında sahip olmak istediğim araçların bir listesi var. o listeye göre haraket ediyorum. ufak bir kazam oldu önden halen yaptırmadım. ön tampon yaklaşık 2 cm geride duruyor sağ ön çamurluğumda macunlu.
635 csi var netde güzel araba benim niyetimde o. kaçırırsam birde r5 motorlu volvo sw var. bu yüzden satışa çıkardım ama halen gönülsüzüm. o yüzden diretiyorum fiyatda.

valla bende volvo alıcaktım ama ankaradaydı.hayırlısı olsun diyelim abi bence hiç satma :Ddaha çok arabalık yapar

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer çürümez diyorsan,güveniyorsan kendine.

Stilo tarzı Sunroof iyi gider arabana,veya şu 307 SW'lerdeki sunrooflarda iyi gidebilir.

Bunun gibi olabilir;

nm_307_roland_garros.jpg

Veya sizinde dediğiniz gibi Stilo tarzı..

307'lerdeki sunroof değil cam tavan. Tamamen farklı birşey.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sadece cürümeyle alakali sorun degilde isin öteki yüzüde var saglikli olmayacagindan eminim ileride suda alabilir iceriye sonra al basina bela...yinede düsüncelerine saygiliyiz tabiki..

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasim, aracini hem satmayi dusunuyorsun, hem de masraf yapacaksin. bence eger satacaksan bosu bosuna masraf yapma, ve orjinalligi bozulan bir araba hic bir zaman kolay satilmaz, ( + sunroof olsa dahi). benim tavsiyem, sunroof'a yapacagin masrafla, ararcini yenile, sunroof'lu bir araba al. ( iyi marka bir sunroof dusunuyorsun = fyuksek fiyat)

Ama dersen ki, aracimi satmayacagim, uzun yillar binecegim. eee o zaman da tamamen senin zevkine kalmis. iyi bir sey taktirirsanda, su alma gibi, curume gibi seyler olmaz korkma. artik teknolojo gelisti, herseyin bir cozumu var. (su an ki kriz haric)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stilo ların fabrika cıkış sunroof lu olanları ses yapıyor diye duymuştum.. bilginize..

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ II bK II
resimler için teşekkürler.

@ opc line
işim gereği otomotiv sektöründeyim.kaliteli marka ve en önemlisi güzel bir ustayla problem yaşayan görmedim. ama ne bileyim insan istiyor işte.

@ fikret şahin
tavsiyelerine aslen bende katılıyorum. öyle satılsın diye çok bir diretmişliğimde yok, zaten yaparsam satmam.yakın zamanda bazı şeyler yerine oturucak. aşağıda adem'e yazacağım cevabı okursan sevinirim.

@HSG
ilk çıktığında fiat bayisinde satıcıydım.ilk gelen seride bi ayarsızlık vardı. ama 5dk işlemle tüm sattığımız araçları düzelttik. daha sonra 3 yaşındaki arabada (ama temiz kullanılmış) bindiğimde fazla ses yoktu. aslında en büyük korkum stilo çıkması alırsam benim kavisli tavanım rüzgara direkt vuruyor, ama stiloda üstten akıyor.
rüzgara direkt vurmasının çıkaracağı sesi bilememek insanda şüphe oluşturuyor. takıpda deli bir sesle karşılaşmak var. telafiside yok. senin söyleminle biraz daha soğudum bu fikirden.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ adem çelik
küçüklüğümden beri bir araba hastalığıdır gidiyor bende. mesleğimi bırakıp sektöre kafalama daldım. ne yapsamda kurtulamıyorum. aslen amerikancıyım bu benim ilk avrupa arabam. benim arabam büyük olmalı, büyük motor, otomatik şanzıman olmalı. caravanıda ilk gördüğüm gibi aşık oldum ki o zaman 3ü kapıda 2 tanesi memleketde 5 amerikanım vardı. şimdi 2 si kaldı birde caravan.
aslen bir listem var mutlaka sahip olacağım araçlar. ilanda da yazmıştım ama tepki geldi sildim (dodge durango,grand voyager,bmw 635 csi,bmw 8 serisi,volvo c70,volvo r5 motorlu 850 serisi,1990 üstü impala ss yada sw amerikan,saab vb gibi kupon araçlar.)
sırf listeme başlayım artık dediğim için keyfi çıkardım satışa. denk gelirse satılır denk gelmesse dursun memnunum aracımdan.hatta yaza sunroof, krem deri döşeme birazda motora güç takviyesi düşünüyorum. bunlara başlarsamda 2 sene satmam galiba.
darısı senin başına. bu arada 730i verdiler 93 model, araba çok hoş bakımlı aklım ona kayıyo biraz, istanbuldakinden haber gelsin adamla bi görüşcem.