Sunroof öneriniz

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2 veya 3 yıl garantılı yapan yerler var marka yani sorun olmaz bence sonuc ustada bıtıyo işciligi :)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam bozmam aracımı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslakda sunroofcu diye ibr yer var yiğenim meganını komple tavanını cam yaptırdı orda 2 yıl garantisi var adamların işçiliği çok iyi tanınmış bir firma zaten ve yapdıkları işde sunroof yani bu konuda ustalar kesinlike sızdırmazlık çürüme paslanmaya karşı garantileri var zaten işi bilen usta oldumu ince ayrıntılardır bunlar onları doğru yaparsa bir şey olmaz

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu adamlar o bölgedeki güvenlik bariyerlerini ne yapıyor allah göstermesin kaza anında sıkıntı olmasın

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlamam hiç bu işlerden adamların sitesi bu http://www.sunroofcenter.com/ isteyen adamlarla temasa geçer ister yerlerine gider ister telden sorar sanırım ilk ağzından en sağlıklı bilgi böyle alınır sonra konuşduklarını burda yazar her kezde bilgilenir..

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin ehli ustaya giderseniz tavandaki güvenlik direğine zarar vermeyecek bi ürünü tavsiye ediyor zaten. sizin istediğiniz modeli değil arabaya uyacak, güvenlik bakımından sorun yaşatmayacak olanı öneriyor. FAKAT illa ben şu modeli taktıracam dersen adam benden günah gitti der ve takar. (Tabi bu adam gibi adam olan usta) bir de kazanacağı parayı düşünenlerin eline düşerseniz ... bu kısmı herkes biliyor zaten.
bence marka webasto olmak kaydıyla iyi bir ustaya taktırılan sunroofu yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz...

http://www.kuzenlerotocam.com/ bi arayıp telden görüşün...

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ adem çelik
küçüklüğümden beri bir araba hastalığıdır gidiyor bende. mesleğimi bırakıp sektöre kafalama daldım. ne yapsamda kurtulamıyorum. aslen amerikancıyım bu benim ilk avrupa arabam. benim arabam büyük olmalı, büyük motor, otomatik şanzıman olmalı. caravanıda ilk gördüğüm gibi aşık oldum ki o zaman 3ü kapıda 2 tanesi memleketde 5 amerikanım vardı. şimdi 2 si kaldı birde caravan.
aslen bir listem var mutlaka sahip olacağım araçlar. ilanda da yazmıştım ama tepki geldi sildim (dodge durango,grand voyager,bmw 635 csi,bmw 8 serisi,volvo c70,volvo r5 motorlu 850 serisi,1990 üstü impala ss yada sw amerikan,saab vb gibi kupon araçlar.)
sırf listeme başlayım artık dediğim için keyfi çıkardım satışa. denk gelirse satılır denk gelmesse dursun memnunum aracımdan.hatta yaza sunroof, krem deri döşeme birazda motora güç takviyesi düşünüyorum. bunlara başlarsamda 2 sene satmam galiba.
darısı senin başına. bu arada 730i verdiler 93 model, araba çok hoş bakımlı aklım ona kayıyo biraz, istanbuldakinden haber gelsin adamla bi görüşcem.

abi siz turgut mahallesinde oturuyordunuz galiba bir ara:Dananemlerin sokakta hergün bakıyordum.soracaktım satıyormusunuz diye ama hiç rast gelmedik:D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta arkadaşınızın 3 tane americanı vardı yatıyo diye herkes kaldır diyordu diye hatırlıyorum:D:D

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm arkadaşlara tavsiyeleri için teşekkürler. özellikle verilen web adresileri için. arayıp teklif alıp sizlerlede burdan paylaşırım.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet adem o araçlar benimdi. altımda şirket arabası olduğundan binemiyordum. zaten birini parçalamak için almıştım.ayrıca memleketde 2 tane daha var.
ben karşı mahalleye taşındım. 1 hafta sonra daha arabaları almamıştımki 2 sini kundakladılar. 75 nova komple yandı gerçi parçalayacaktım onu. sırf motoru için almıştım. en çok koyan onun yanında yanan 75 malibu oldu. o arabada çok anım var. nerelere gitmedimki onla, ne anılarım vardı onunla.
bereket maviye dokunmadılar.onuda ocakta sattım. halen memleketde kardeşimde 63 impala direksiz (toplanacak) ve 8 otomatik oldsmobile var.
hastalık işte ne yaparsın.
arabaları kaldır diye bana direkt diyen biri olmadı. sadece belediye 1 kere geldi yollar yıkanacak kaldır diye. o zamanda aklıma geldi biri şikayetmi etti diye, demek doğruymuş. onlara bakıp bira içmek, altında körfez manzarası. hayat bu yaa.