Sunroof öneriniz

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 95 omega caravan aracıma fiat stilo tarzı sunroof düşünüyorum. ancak netde yaptığım araştırmada eskiden satışda olan stilo sunroofları artık yok. webastonun 300 ve 500 kodlu çift açılır ürünleri var.
sizlerden ricam bu konudaki bana tavsiyeleriniz. marka önerileriniz, tahmini fiyat bilginiz, açılım önerileriniz (yani stilo gibimi yoksa 2 tane tek açılanlardanmı)
yada çıkma bir stilo sunroof adapde edebilirmiyiz?

cevaplar için teşekkürler...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 95 omega caravan aracıma fiat stilo tarzı sunroof düşünüyorum. ancak netde yaptığım araştırmada eskiden satışda olan stilo sunroofları artık yok. webastonun 300 ve 500 kodlu çift açılır ürünleri var.
sizlerden ricam bu konudaki bana tavsiyeleriniz. marka önerileriniz, tahmini fiyat bilginiz, açılım önerileriniz (yani stilo gibimi yoksa 2 tane tek açılanlardanmı)
yada çıkma bir stilo sunroof adapde edebilirmiyiz?

cevaplar için teşekkürler...

merhaba arabanızı sahibinden.com da gördüm hasta oldum ama malum kriz bzde satamadık arabayı:D hayırlısı olsun sunroofun yakısacağına eminim..:):)

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof sonradan takılması çok da tavsiye edilen bir donanım değildir.

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Tavanda çürüme olabilir bence.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan takılma sunroof a hiç bulaşma derim. belki 2 sene gibi bir süre bişey olmaz ama orjinali gibi hiç olamaz. orjinalinde su kanalı var. suyu saca zarar vermeden uzaklaştırıyor. ama sonradan takılmada bunlar yok. kesinlikle zamanla çürümeler başlıycak

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arabanızı sahibinden.com da gördüm hasta oldum ama malum kriz bzde satamadık arabayı:D hayırlısı olsun sunroofun yakısacağına eminim..:):)

valla nakit 13500 verdiler vermedim. resmen satmamak için diretiyorum ama ne kadar sürer bilemicem. aslında sahip olmak istediğim araçların bir listesi var. o listeye göre haraket ediyorum. ufak bir kazam oldu önden halen yaptırmadım. ön tampon yaklaşık 2 cm geride duruyor sağ ön çamurluğumda macunlu.
635 csi var netde güzel araba benim niyetimde o. kaçırırsam birde r5 motorlu volvo sw var. bu yüzden satışa çıkardım ama halen gönülsüzüm. o yüzden diretiyorum fiyatda.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan takılma sunroof a hiç bulaşma derim. belki 2 sene gibi bir süre bişey olmaz ama orjinali gibi hiç olamaz. orjinalinde su kanalı var. suyu saca zarar vermeden uzaklaştırıyor. ama sonradan takılmada bunlar yok. kesinlikle zamanla çürümeler başlıycak

sanayi işi ucuz sunrooflarda dediğin olay mevcut. ama ben webasto gibi garantili marka düşünüyorum. daha önce fiat bayisinde çalışırken aynı zamanda webasto bayiliğimiz vardı. stilo ilk çıktığında bir müşteri skydome sunroof istemişti ama istediği renkdeki aracı bulamamıştık. o zaman 3 milyara garantili ve skydome sunroofun aynısını takmıştık.2 yıl hiç problem yaşanmamıştı sonrasında haber alamadık araç il dışına satıldı.
aynı ürüne baktım netde artık getirmiyorlar sanırım.inanın çürümeden yana bir derdim yok.